Zobārstniecība ''Orions'' Ogrē - nekvalitatīvi pakalpojumi

Ļoti dusmīga esmu. Par viena zoba salabošanu (plombēšanu) samaksāju 54.00 Ls.
Tātad stāsts ir šāds- 22.aprīlī pirmo reizi devos uz šo zobārstniecību lai labotu cauro zobu, no sākuma izurba, iztīrija, ielika zāles. Samaksāju 19.00 Ls. Vajadzēja iet otru reizi. Uztaisija rentgenu. Saplombēja. Samaksāju 35.00 Ls. Ok, summa, ne īsti pa manai kabatai, bet ko darīt, ja sāp, tad jālabo noteikti. Bet pats labākais ir tas, KA JAU SEPTEMBRĪ SĀKU JUST KA ŠIS LABOTAIS ZOBS SĀK SĀPĒT. 15. NOVEMBRĪ MAN ŠĪ PLOMBE ĒDOT VIENKĀRŠI IZKRITA!!! Rodas jautājums, kas ta viņiem par kvalitāti??? esmu saglabājusi čekus, vecāki iesaka doties un pieprasīt naudu atpakaļ vai lai labo par velti. Kautgan, es labāk vēlētos saņemt savu naudu atpakaļ, jo šajā zobārstniecībā ''Orions'' Ogrē, Skolas ielā 6, es diezvai vēlos vairs labot savus zobus. Man tomēr ir jautājums, vai es varu izcīnīt savu taisnību, ja plombe neturās zobā pat pusgadu un izmaksā 55 Ls? Katrā gadījumā ja ne, tad ir doma sazināties ar PATĒRĒTĀJU TIESĪBU AIZSARDZĪBAS CENTRU.

A Andžela 19.11.2013

"Ok, summa, ne īsti pa manai kabatai, bet ko darīt, ja sāp, tad jālabo noteikti"
Nav obligāti - var arī raut laukā. Nekādu problēmu arī vairs nebūs. Bet, ja kārtīgāk tīrītu zobus un negaidītu, kamēr sāp, varētu arī pa kabatai kaut ko atļauties.

M minnka994 19.11.2013

Zini ko, Andžela, Tavs komentārs ir super idiotisks un parāda tava intelekta līmeni. Gadījumā tu tur tajā ''Orionā'' nestrādā??? Ja jau tik svarīgi tagad mani nolikt. Kā Tu to varētu zināt, cik bieži un cik reizes dienā es tīru zobus? Tas ka pati netīri zobus un caurumus nelabo, tikai rauj laukā, es saprotu.
P.S. Ja jau tik svarīgi- tīru, tīru es zobus katru dienu un pie higiēnista arī eju reizi gadā. Nespried, ja nezini.

A Andžela 19.11.2013

Tavu intelekta līmeni savukārt ļoti labi parāda tas, ka zobus labo tikai tad, kad tie jau sāp, un tas, ka 54 lati Tev nav pa kabatai. Skumīgi.
Bet jebkurā gadījumā dodies uz klīniku, kur Tevi ārstēja, un cīnies par savu taisnību. Tikai tā uzzināsi, vai sanāks, jo te Tev diez vai kāds to pateiks.

D Dale 19.11.2013

Zobārstniecība skolas ielā NAV "Orions", tādēļ, lūdzu, necelt neslavu zobārstniecībai ar šādu nosaukumu citā adresē!

M minnka994 20.11.2013

IR ''Orions'', tur pat uz mājas ar lieliem burtiem rakstīts ORIONS zobārstniecība. Uzņēmums pats par sevīm ''STM''. Nav jau uz sienas rakstīts zobārstniecība ''STM'', ir rakstīts ''Orions'' un tā ir Skolas iela 6, un tāpēc informēju citus!

R Romija 24.11.2013

Naudu par labotu zobu pusgadu atpakaļ neviens neatdos. 54 Ls par zobu kuram 'tīrīti kanāli ir stipri normāla cena, teiktu pat, ka esi sataisījusi pa lēto! Neviens ārsts nevar atbildēt par cilvēka imuno sistēmu. Nedzīvu zobu apsaldēt nav liela māksla.
...bet, ja vēlaties sūdzēties tad ir jādodas uz zobārstu asociāciju, lai kontrolārsts izskata šo gadījumu.

S Svetlana Rudzate 10.09.2016

Neviens neejiet uz Orionu.uzliku divus dargus kronus.viens nokrita pec 3 dienam.otrs.pec pusotras nedelas...personala atieksme...pati vainiga nevadzeja est...par pakalpojumu samaksaju kopa vairak.ka 3oo eiro

M mera1972 20.02.2018

Rakstu par "STM". Pāris mēnešus atpakaļ salaboja man zobu ar dikti labu sudraba plombu, un tā nekvalitatīvi to izdarīja kā pirmkārt nākamajā dienā tas sāpēja, bet nu labi iesmidzināja aerosolu uz tā, tad vēl tagad zobs iekšā sāka pūst, vaigs ir uzpampis un nav vairs nekādas vēlmes iet uz "STM" zobārstniecību