www.sudzibas.lv Zobarsti Pelnas noluka urbj veselus zobus?

Zobarsti - Pelnas noluka urbj veselus zobus?

Tema sekojosha.
Rudeni izdomaju aiziet pie zobu higienista, tadu ari atradu Rigas centra, it ka atsauksmes labas.Pie reizes apjautajos vai ir kads kariess, uz ko man abildeja ka esot 2 caurumi.Ta ka izcenojumi saja klinika bija augsti, nolemu iet citur un pie rezes tur ari nomainit 1 vecu plombi.Plombi otra vieta nomainija, es ieminejos par 2 kariesiem, tos ari atrada- TIKAI CITA VIETA!!!Otra zobarstnieciba bija tiesam cienijama, ne pirmo gadu strada, cenas augstas, bet samerigas.Man bija tiesam shoks-kuram lai tagad tic?Izdomaju ka aiziesu uz vienu parastu zobarstniecibu mazpilseta, kur gaju vel tad, kad biju berns.Tur man apskatija un secinaja-man vispar nav neviena kariesa!!!Parjautaju ka ta var but, jo Riga man divas vietas atrada 3 dazadus caurumus, uz ko man atbildeja-"Jus gribas lai Jums urbju veselu zobus?
Secinajums viens-milie cilveki neticiet ko jums stasta tas 1 zobarsts, esmu dzirdejusi stastus ka tiesam izurbj veselus zobus!Jo dargaka klinika jo lielaka iespeja, ka "atradis kur piesieties" ja jau reiz esi atnacis uz apskati!Personigi es ticu tai mazajai zobarstniecibai mazpilseta, kura strada jau vairak ka 20 gadus, kur ir zemas cenas lidzarto nav iemesla cilvekus cakaret uz naudu, jo vietejo klientu tapat pietiek!Riga konkurence ir liela uz katras ielas pa zobarstniecibai un ta ka cenas augstas, tad jaatpelna vieta, algas un dargaka tehnika.Un ka jus pieradisiet ka labotais zobs tiesam pirms tam bija caurs????

D

J jaanis 26.03.2011

Jā tā ir nedrīkst tiem muļķiem ticēt ne vārda galvenais katru dienu mazgāt zobus ar soft zobu birsti un būs labi.

K kjh 26.03.2011

Zopbārsti to tik vien dara, kā diendienā metas iekšā jūsu veselajos zobos, lai nopelnītu.:DDD
Pilnīgs sviests.To vai zobā ir vai nav caurums var pārbaudīt uztaisot rtg, tad arī redz, vai ir vai nav bojāts zobs, kur ar aci nevar uzreiz pateikt(zobu starpas).

в Вacя 26.03.2011

... /
...(
...

L LelleBezMatiem 26.03.2011

par to, vai viņi to dara peļņas nolūkā vai vnk aiz nolaidības, vēl varētu padomāt...bet nu, liek aizdomāties par zobārstu profesionalitāti kopumā.

D Diana 27.03.2011

Nu ka aiz nolaidibas var atrast 2 kariesus turklat apskatot divas reizes?????ta ir tikai un vienigi krapnieciba!!!

K kjh 28.03.2011

Aizej uztaisi rentgenu tiem zobiem un tad redzēs ir vai nav caurumi.

M Margosha 28.03.2011

Zobi jātīra!

D Diana 28.03.2011

tiru zobus vismaz 2 reizes diena cik sevi atceros, bet tas nenozime ka visi muuzu nebus neviena kariessa :D

K kjh 28.03.2011

Ne jau tīrīšanas biežums nosaka vai būs vai nebūs caurumi, bet tīrīšanas kvalitāte, diegošana un našķu lietošana starp ēdienreizēm, arī iedzimtība.
turklāt ir tādi kariesi, kurus ar aci nemaz neredz, bet tos var noteikt ar rtg palīdzību vai to pašu heliolampu, ja izgaismo zobu.

I inese 13.05.2011

jaa zobaarsti taadi ir es aizgaaju ar zobu saapeem man izurba caurumu labam zobam a saaposo pat neapskatiiju nu tad man tik saakaas skraidiisana pie tiem zobaarstiem jo izurbjot caurumu vini ielika blombi un man saaka pamt vaigs un bija neciesamas saapes ta nu skraidiju 3dienas man tik urbinaaja un ko tik neko tur daria kameer dabuju naktii braukt un raut aaraa...taa zobaarstnieciiiba ir maskavas ielaa kengaragaa . zobaarstu sauc jermalaajevs .. un tikai tagat nesen uzinaaju ka neesmu pirmaa ar kuru taa ir gadijies ..

S silvija 15.07.2011

nu to, ka zobārsti pagarina ārstēšanu, tas ir patiesi. UZTAISA LIEKUS SEANSUS. NAV KUR STEIGTIES, JA NAUDIŅA NĀK ! Agrāk biju nedaudz strādājusi zobārstniecības kabinetā, un ārstēšana man nebija sveša. Mani arī gribēja padarīt par upuri, Bet es fiksi seansa starplaikā aizgāju pie cita ārsta samērā pazīstama un izstāstīju savas aizdomas. VISS BIJA ČIKENOS.

G Ginta 08.08.2011

Ķengaragā Jermalajeva ir arī pilnīgi garām man raujot zobu atšķēla no mana cita zoba kurš bija labs 2 mazus gabalus, bet nelikās ne ziņas. Un vēl bija ļoti neapmierināta, ka gāju sūdzēties.
Vispār reti kuri zobārsti ir profesionāli. :( Pagaidām nevienu neesmu satikusi.

I IrēnaVanaga 18.10.2011

Man ir skumja pieredze ar Sarmīti Bisenieci, kura Arkē strādā, kas atrodas Gertrūdes ielā.Situācija tada pati, domā tikai par naudu.Izdomāja naudas dēļ nomainīt priekšējam zobam plombi.Tas zobs bija dzīvs, saplombēts, nesāpēja, viņam nebija nekādas vainas, rezultatā pēc tā saucamās ārstēšanas, pediņās, tas sāka sāpēt, iekaisa nervs, bija japilda kanāls, respektīvi, varu ar pilnu atbildību teikt, ka tikai šīs dakteres vainas dēļ tas ir noticis.Savukārt otrā zobā, kuram viņa bija uzlikusi pagaidu plombi, bija atstājusi vati, tā man tika teikts Stomatologijas institūtā, kur zobus parārstēju.Esmu ļoti neapmierināta un nikna, ka ārsts var rīkoties tik bezatbildīgi, tik pavirši, un vēl nekaunas nokāst no cilvēka naudu.Nevienam neiesaku iet pie šīs dakteres.Ir lasitas ļoti labas atsauksmes par viņu, es varu teikt tikai to sliktāko, uzskatu, ka tādam ārstam vispār nedrikst uzticēt savus zobus, jo vņai rūp tikai nauda un pilnīgi nospļauties par pacienta zobiem.Tādi, lūk, ārsti strādā Rīgas klīnikās.

E eliina_k 02.12.2015

Pec ieteikuma gāju pie Sarmītes Bisenieces pāris gadus, no sākuma viss itkā apmierināja, jo par darba kvalitāti sākuma grūti spriest. Vienīgi nesaprotu kā ārsts var strādat bez cimdiem, tas ir nehigēniski, ar plikām rokām vienā tad uzreiz otrā mutē, kā pie konveijera. Arī čekus nekad neizsniedz. Bet tad sākās problēmas, plombes krita ārā, visi plombētie zobi saka bojāties, plombes nesmukas ķeras, ar atstātām šķirbām utt, kaut kā sāka likties, ka kaut kas nav kārtībā un devos uz ARS vienkārši parbaudīt zobus, cauruma neviena nebija, bet ārsts uztaisot rentgenus un apskatot visus zobus, teica savu slēdzinu, ka visas esošās plobes jāmaina, tas ir jāpārtaisa 10 plombes, kuras ir nekvalitatīvi uzliktas un tur krājas ēdiens, veidojas caurumi. Rezultātā esmu šo gadu laikā veltīgi iztērējusi bargu naudu un laiku un tagad tas viss ir jāpārtaisa, kas man izmaksās vēl aptuveni 700 EUR, nemaz neņemot vērā tos neskaitāmos zobārsta apmaklējumus, kas galīgi nav patīkams pasākums. Ārsts ieteica doties pēc slēdzina vēl pie kāda speciālista, lai apstiprinātu viņa teikto, ka tas nav tikai viņa subjektīvais viedoklis, ko arī izdarīju. Tā jau daktere liekas pozitīva un forša, taču viņas darbs un sabojātie zobi..tas nav vardos aprakstāms. Protams neviena čeka nav un neko nevienam pret viņu nevar pierādīt..skumji