www.sudzibas.lv Zobārste Sinka neprofesionalitāte

Zobārste Sinka - neprofesionalitāte

NEIESAKU IET PIE SINKAS!!!ĻOTI NEPROFESIONĀLA! Rentgenu uztaisa tikai pēc vesela zoba saurbšanas! Neko nepaskaidrojot aizsūta mājās. Vakarā visa seja piepampusi - labi, ka tagad Alūksnē ir tāds dakteris Dūrējs - ļoti laipns, pretimnākošs, profesionāls zobārsts. Viņš bija ar mieru astoņos vakarā atbraukt uz poliklīniku un atrisināt šo problēmu! Pie visa vainīga kādu laiku atpakaļ Sinkas rautā zoba sakne, kas bija atstāta smaganās un sākusi strutot!!! Liels paldies dakterim Dūrējam par nesāpīgu, ātru, pārdomātu šīs problēmas risinājumu!!!
Žēl, ka Sinkas dēļ nācās paciest lielas sāpes ne tikai pirms, bet arī pēc viņas apmeklējuma! Žēl arī tā reiz veselā zoba... Padomājiet labi, pirms dodaties pie viņas!!!
Arī čekiņu nedeva... Uzskatu, ka viņai bija jāatmaksā arī tā nauda, kas tika samaksāta dakterim par viņas kļūdu novēršanu un vēlāk par tā saurbtā zoba labošanu!!!? Bet viņa pasaka – „Es uzskatu, ka visu izdarīju pareizi!” Šausmas!!!

п пенсионерс 27.12.2010

...

N nika 29.12.2010

Muļķības!Nevajag dakteri nomelnot.Vienmēr visu paskaidro un izstāsta, arī rentgenus izskaidro.Nekad ar pacientiem nav rupja.Es īsti nesapratu-daktere atgrieza naudu?Pēc uzrakstītā sanāk, ka jā.Aizej uz kādu no Ŗīgas klīnikām, samaksā, tad redzēsi kādas ir cenas un(ja būs sūdzības) vai naudu atdos atpakaļ vai nē.Dr.Sinkai ieteikums-neņemiet pacientus ar sāpēm starp pierakstiem, jo mums, kuri esam pierakstījušies, bieži iznāk gaidīt;Jums -liekas galvassāpes.

B Baiba 10.01.2011

Cik inteliģentam ir jābūt, lai no uzrakstītā saprastu, ka daktere ir naudu atdevusi?

L Liene 01.02.2011

Nika, pamēģini izlasīt to, kas ir uzrakstīts, nevis piedomāt neesošas lietas! Kurā vietā ir rakstīts, ka nauda tika atdota???