Zivju krogs Jūrkalnes pagastā - Slikts serviss un ēdiens

17.11.2019. Zivju krogā Jūrkalnē "katastrofa" - neprofesionāla apkalpošana (t.sk. dzērienu karte kladē uz rūtiņu lapas), ēdiens neatbilda piedāvājumam ēdienkartē (pasūtītās grilētās foreles ar graudētām mandelēm un apelsīna mērci vietā tika atnesta cepta forele bez mērces, zandarta filejas ar vārītiem ceptiem kartupeļiem vietā - nebaudāma (veca) zivs fileja bez kartupeļiem. Tik daudz "pārsteigumu", šo vietu apmeklējot pirmo reizi, ka nav nekādas vēlēšanās to apmeklēt jebkad vēlreiz.

K

Cūkurgailis 18.11.2019

Ieteikums šo krogu pārdēvēt par "Katastrofu"...

Oļegs Zatlers 18.11.2019

Nu pasūdzējies un tagad baigi apmierinātais? Varonis! Tā vietā, lai vairāk šo krogu vienkārši neapmeklētu, vēl ir jāsūdzās pa visām malām. Vai savus iebildumus izteici krogā uz vietas?

N Noboby 18.11.2019

Ai ai ai oļeg. No dzimšanas vai pa ceļam tāds kļuvi? Šis portāls ir tieši priekš šādiem gadījumiem, lai cilvēks varētu izvērtēt vai ir vērts braukt uz turieni pirms tu aizbrauc