Zirgu stallis "Agates" - Vadības attieksme

Labdien! Sāksim ar to, kā bijām ar vīru izjādē šajā stallī ,taka daudz zinu par zirgiem ir daudz nepieņemamas lietas šajā stallī. Pirmkārt, zirgi nemitīgi stāv dubļos, kas veicina visādas kāju problēmas. Otrkārt, zirgiem tiek dots putekļains un sapuvis siens, kas noved pie elpošanas problēmam. Treškārt, ieejot stallī deguns pilnīgi aizraujās ciet no smakas, kura rodas, netīrot boksus. Ceturtkārt, zirgi tiek nodarbināti neatbilstoši viņu spējām. Visu dienu, kamēr ir klienti, zirgiem netiek piedāvāts siens un ūdens, kā arī esmu dzirdējusi, kā zirgus nemitīgi sit, ja viņi nesaprot to, ko viņiem māca , īsāk sakot nodzenā. Brīdinu citus cilvēkus, neatbalstīt šos kangarus un neturēt pie viņiem privātos zirgus, ja negribat sabojāt savā dzīvnieka veselību.

R Rudaste 13.08.2016

Tieši tā, piekrītu it visā Jūsu teiktajā

C Chelsey 14.08.2016

Kāpēc jūs rakstat šeit? Ja jums tas tiešām uztrauc, ir jāziņo PVD, zirgu labad!

A Andra 16.08.2016

Labdien Te" Agates" stalla īpašniece Andra Šteinberga.
1.Zirgi stāv elektriskajā nožogojumā kopā 3 ganos- pa 7h, 9h , 0,5 h katrs gans,tā kā atrašanās dubļos vai sūdos nav iespējama. Kas maksimāli labākais variants priekš dzīvniekiem.
2. Zirgi tiek turēti 24/h ārā un stallī tiek vesti tikai sedlot vai tīrīt vai veikt kādas cilvēkam nepieciešamas darbības ar zirgu (piemēram apkalt, sedlot, barot utt). Tātad atrašanās sūdos stallī arī nav iespējama.
3. Ērzelis stāv nojumēs atsevišķi .Ērzeļu turēšana kopā ar ķēvēm un kastrātiem arī nav ir neiespējama. Un dubļi ko zirgs izsit staigājot gar nožogojumu ir normāla parādība.
4. Stallī ir vienmēr tīras skaidas.
5. Siens nav bojāts un tiek uzglabāts zem plēvēm.
6. Atbraucot uz izjādi vienu reizi ,nevar novērtēt zirgu noslodzi.
7 Mēs veicam milzu darbu ar zirgiem,teritorijas labiekārtošanu un nepieļausim nomelnošanu . Informēju,kad katra ID adrese ir atrodama un mēs apsveram iespēju griezties policijā ar iesniegumu par goda un neslavas celšanu. Pirms raksti domā. http://m.likumi.lv/doc.php?id=88966#p157

S Signe Zujeva 03.02.2019

Meli nekā slikta šajā stallī nav

H Happy Hobby Horses 04.10.2019

Ļoti žēl, ka prieka vietā Jums ir tādas bēdīgas emocijas. Gribu tik pateikt, ka zirgiem ir labāk atrasties svaigajā gaisā, ja patiešām aploks ir pietiekoši liels un katram ir iespēja tikt zem jumta vējā un lietū. Zirgi var kustēties, vārtīties, komunicēt, bet boksā tikai knapi apgriezties... Protams, ja liels sals, vētra, vai milzīgs karstums, jābūt iespējai visiem tikt bokšos. Zirgu kopšana ir ļoti fiziski un dažreiz pat psiholoğiski smags darbs, un bieži tiem, kas to dara, neciešami sāp muguras no diska trūcēm un citām vainām... Tie, kas atbrauc un samaksā par izjādi vienu reizi neredz visa gada grūtības un izmaksas... arī sienu var atvest nekvalitatīvu, bet staļļa īpašnieks nav par to vainīgs. Labi, ka vispār vēl ir jātnieku sports, izjādes, tūrisms, fotografēšanas, kur zirgi var noderēt, jo savādāk pēc tehnoloğiskā progresa lauksaimniecībā, transporta un citās nozarēs, kur zirgi bija nepieciešami, lielāku daļu vienkārši likvidēs un zirgs būs zoodārza eksponāts... Latvijā vispār zirgu aktivitātes nav novērtētas cenu ziņā , jo visur pasaulē tā ir elit klases atpūta, vai tad, turiet sev mājās zirgu, dzīvojiet laukos, ceļat ruļļus, tīriet mēslus, labojiet žogu, vedat ūdeni ziemā ar ķerru, ja aizsalst dzirdnes, ārstējiet, apdraudot savu dzīvi, kā to dara zirgu kopēji, staļļu īpašnieki...un es, jo mīlu savus zirgus un man žēl, kad aizvaino tos, kas smagi strādā, lai zirgiem nopelnītu ēdienu, kalēju, pakaišus, attārpošanu, un tad, ja sanāks arī maizi sev un savai ğimenei, piedodiet par emocionalitāti, Happy Hobby Horses, Anna Fedoulova