Zirgu stallis "Agates" - Vadības attieksme

Labdien! Sāksim ar to, kā bijām ar vīru izjādē šajā stallī ,taka daudz zinu par zirgiem ir daudz nepieņemamas lietas šajā stallī. Pirmkārt, zirgi nemitīgi stāv dubļos, kas veicina visādas kāju problēmas. Otrkārt, zirgiem tiek dots putekļains un sapuvis siens, kas noved pie elpošanas problēmam. Treškārt, ieejot stallī deguns pilnīgi aizraujās ciet no smakas, kura rodas, netīrot boksus. Ceturtkārt, zirgi tiek nodarbināti neatbilstoši viņu spējām. Visu dienu, kamēr ir klienti, zirgiem netiek piedāvāts siens un ūdens, kā arī esmu dzirdējusi, kā zirgus nemitīgi sit, ja viņi nesaprot to, ko viņiem māca , īsāk sakot nodzenā. Brīdinu citus cilvēkus, neatbalstīt šos kangarus un neturēt pie viņiem privātos zirgus, ja negribat sabojāt savā dzīvnieka veselību.

An

Ru Rudaste 13.08.2016

Tieši tā, piekrītu it visā Jūsu teiktajā

Ch Chelsey 14.08.2016

Kāpēc jūs rakstat šeit? Ja jums tas tiešām uztrauc, ir jāziņo PVD, zirgu labad!

An Andra 16.08.2016

Labdien Te" Agates" stalla īpašniece Andra Šteinberga.
1.Zirgi stāv elektriskajā nožogojumā kopā 3 ganos- pa 7h, 9h , 0,5 h katrs gans,tā kā atrašanās dubļos vai sūdos nav iespējama. Kas maksimāli labākais variants priekš dzīvniekiem.
2. Zirgi tiek turēti 24/h ārā un stallī tiek vesti tikai sedlot vai tīrīt vai veikt kādas cilvēkam nepieciešamas darbības ar zirgu (piemēram apkalt, sedlot, barot utt). Tātad atrašanās sūdos stallī arī nav iespējama.
3. Ērzelis stāv nojumēs atsevišķi .Ērzeļu turēšana kopā ar ķēvēm un kastrātiem arī nav ir neiespējama. Un dubļi ko zirgs izsit staigājot gar nožogojumu ir normāla parādība.
4. Stallī ir vienmēr tīras skaidas.
5. Siens nav bojāts un tiek uzglabāts zem plēvēm.
6. Atbraucot uz izjādi vienu reizi ,nevar novērtēt zirgu noslodzi.
7 Mēs veicam milzu darbu ar zirgiem,teritorijas labiekārtošanu un nepieļausim nomelnošanu . Informēju,kad katra ID adrese ir atrodama un mēs apsveram iespēju griezties policijā ar iesniegumu par goda un neslavas celšanu. Pirms raksti domā. http://m.likumi.lv/doc.php?id=88966#p157

Si Signe Zujeva 03.02.2019

Meli nekā slikta šajā stallī nav