www.sudzibas.lv Žirafe Sludinājums

Žirafe - Sludinājums

Gribētu pateikt lielu lielu paldies! Cien. Žirafes redakcijai, kas publicē sludinājumus. Normālos žurnālos pirms publicē sludinājumu ar tel. Numuru, piezvana uz šo nr. Un pārliecinās, ka numura īpašnieks tiešām vēlās ievietot sludinājumu. Es nezinu, tas ir kāds neizdevies joks pret mani vai kāds vnk ir noklūdījies ar nr. , bet man regulāri zvana un prasa - kā būs ar to bumbiņu laizīšanu? Cik seksīga tad ir tava draudzenīte? Utt. Un kad jautāju, kur dabūja nr? Atbilde viena - žirafē sludinājums ir.

G Genādijs 11.08.2009

nu kā tad būs ar to bumbiņu laizīšanu?

S sira 11.08.2009

Izmanto bezmaksas iespēju!

I ieva 11.08.2009

Klau, bet padomā, varbūt ir arī par ko, ka kāds šādu sludnājumu ar tavu numuru ievieto. Piemēram, varbūt kāda apvainota sieva, ka esi salaidusi ar viņas vīru, tev tā atriebās. Un tiešām, varbūt tāpēc arī ir laiks laizīt bumbiņas. Tāpat vienkārši un ne par ko neviens ne par vienu nejoko. Tā ka priecājies, ka tas ir tikai viens žurnāls, he, he, he.

E Endija 11.08.2009

Aha, zinu gadījumu, kad mīļākā sievai šitādu cūcību uztaisīja, turklāt ik pa pusgadam...

E Esss 30.10.2009

uhhh, buutu es taada aizvainotaa sieva ne tikai pa pusgadam, bet katru nedelju/meenesi liktu sludinaajumus :D

1 1 08.12.2009

ta tev ari vajag, varbut dabusi kadu ar venerisku slimibu sirgstosho!

G Gilbert12 01.01.2020

VAJADZĪGS LĪDZEKĻI
Labrīt. Ja jums ir nepieciešami līdzekļi, lai sāktu savu
bizness, maksājiet nodokļus, uzbūvējiet māju, samaksājiet par automašīnu vai ko citu, mēs varam palīdzēt.
Lai iegūtu papildinformāciju, lūdzu, sazinieties ar mums. +33642160131 [slēpt]@inbox.lv