www.sudzibas.lv ZIP krāpnieki

ZIP - krāpnieki

Sveiki!

Uzmanieties ar dzīvokļu īrēšanu, ja tie publicēti ZIP.lv. Pieņemama cena, skaistas bildes. Patiesībā bildes ir ieliktas no google lapās pieejamās informācijas, piemēram, dzīvokļi, kurus izīrē Kazahstānā. Sūtot pirmo epastu atbilde būs, ka izīrētājs nav Latvijā. Pirmā iemaksa, lai rezervētu dzīvokli ir 10%. Tad tiek atsūtīts līgums un bankas konts. Līgumā jāazipilda tikai galva ar Jūsu personas datiem. Bankas konts ir Lietuvas juridiskās personas konts. Jūs pārskaitīsiet naudu un aizpildīsiet līguma galvu, izīrētājs vēl pāris dienas ar Jums sazināsies. Tad pazudīs. Pēc tam Jūsu dati tiks izmantoti citu līgumu slēgšanā. Tā ka nebrīnieties, ka būsiet norādīts kā krāpnieks portālā sūdzības.lv, jo patiesībā Jūs dzīvokli neizīrējat, bet to Jūs nemaz nezināt.

D

A Apkrāptā2014 03.10.2014

Tieši tā, vai kāds jau ir uzķēries uz šo sludinājumu:

L littlemandarino 22.10.2014

huh, naudu gan vēl nesamaksāju, jo tas sāka likties jocīgi, bet personas datus gan iedevu :( nu tad jau jāgaida, kad uz mana vārda tuvākajā laikā tiks ievietoti sludinājumi. Brīdinu jau iepriekš- Ieva Rožkalne neko neizīrē.

plus vēl izdomāju uzmeklēt šī cilvēka profilu pirms ko turpinu, un īštā Ieva Fetere draugos uzreiz man atbildēja ka tā ir krāpniecība

Atradu tiko šo dzīvokli arī citās zemēs piemēram: http://arenda36vrn.ru/flats/32-2-komnatnaya-kvartira-ul-kropotkina-dom-5.html

starcitu sludinājums te: http://www.zip.lv/show/?i=2840934
un vārdā Ieva Fetere

Labdien!

Komunālie maksājumi vidēji vasarā ir ap 40 EUR, ziemā nepārsniedz 100 EUR. Diemžēl situācija ir tāda, ka šobrīd atrodos Anglijā un atpakaļ būšu 13. novembrī, līdz ar to dzīvokli šobrīd nevarēšu Jums izrādīt klātienē.
Dzīvoklis izskatās tieši, tā kā sludinājumā esošajās bildēs un dzīvoklī ir visas bildēs redzamās mēbeles un iekārtojums.
Varat apskatīt dzīvokļa atrašanās vietu un bildes, un ja Jūs esat pārliecināts, ka vēlaties īrēt šo dzīvokli ilgtermiņā, lūgšu Jums iemaksāt rezervācijas naudu 15% apmērā no viena mēneša īres maksas, lai dzīvokli Jūs varētu rezervēt tikai sev un ievācoties Jums, būtu jāmaksā vēl tikai par pirmo mēnesi.
Ja šāds variants Jūs apmierina, tad varu Jums nosūtīt īres līgumu, kurā būs iekļauti visi nosacījumi (arī par naudas iemaksu), lai nav tāda situācija, ka visiem citiem atsaku, un beigās atbraucot uz Latviju, potenciālais dzīvokļa īrnieks jau ir dabūjis citu dzīvokli vai arī pazudis un nav vairs pat sazvanāms.
Savukārt, ja nepiekrītat rezervācijas naudas iemaksai pirms dzīvokļa apskates dzīvē, tad varam sarunāt tikšanos uz 14. novembri, tikai šajā gadījumā nevarēšu Jums garantēt, ka pie dzīvokļa noteikti tiksiet, jo priekšroku laika trūkuma dēļ došu tam īrniekam, kurš man liksies atbilstošākais un veiks rezervācijas naudas iemaksu, lai atgriežoties Latvijā un atsakot pārējiem dzīvokļa īrēt gribētājiem, klātienē atliktu noslēgt tikai formalitātes.
Katrā ziņā izvēli atstāju Jūsu ziņā un, ja nosacījumi nav pieņemami, droši varat izvēlēties kādu citu dzīvokli.
Veiksmīgu Jums dienu un gaidīšu Jūsu atbildi!

Ar cieņu Ieva

__________________

Labvakar! Šie būs rekvizīti uz kuriem jāpārskaita drošības nauda 30, 00 EUR, lai dzīvoklis būtu rezervēts priekš Jums!
Saņēmējs:Electronic Money Institution "Digital Money", SIA
Saņēmēja reģistrācijas numurs: 40003242671
Saņemēja konts: LV77HABA0551022785386
Saņemēja banka: AS "Swedbank", HABALV22
Maksājuma mērķis (jums obligāti jānorāda šāda informācija, tai skaitā iekavas): (03ee/971676 Apmaksa par elektronisko naudu WMEnote)

Informēju, ka sludinājums pēc maksājuma saņemšanas tiks izņemts. Šo norēķinu sistēmu izmantoju, jo pārskaitot naudu uz manu kontu Anglijā, Jums būtu lieki jātērējās, maksājot nevajadzīgas komisijas maksas. Pārskaitījums notiek dažu minūšu laikā un dzīvoklis būs rezervēts tikai un vienīgi Jums.

S Sabine 13.11.2014

Ari es tiku apkrapta. Parskaitiju naudu, un tad vakar iedomajos dr.lv parjautat vai viss paliek speka. Un tad sekoja atbilde: Ka neko nezina, un slidinajums ir krapnieciba.
Pec ta sanemsanas ari sanemu e-pasta:

Labdien!
Diemžēl man nākas Jūs informēt, ka neparedzētu apstākļu dēļ mūsu paredzētā tikšanās tiek pārcelta uz 20. datumu. Atvainojos par sagādātajām neērtībām.
Ar cieņu I. Fetere

Ludzu neuzkeraties.

K kenga 13.11.2014

Uzmanieties, arī ss.lv ir šāda veida sludinājumi. Protams no ss.lv šis sludinājums ir izdzēst, bet šeit gan vēl var atrast http://arenda36vrn.ru/flats/5-150000.html

Teksts, ko sūta pa e-pastu ir pilnīgi identisks, tam, ko Ieva rakstīja.

Tāpēc mīļie cilvēki, bez dzīvokļa apskates, tikšanās ar saimnieku, līgumu slēgšanas un parakstīšanas, naudas par rezervācijām NEVIENAM nepārskaitiet.

K kristtinexx 10.12.2014

Esam šāda paša krāpnieka upuri ar identisku tekstu, labi, ka laicīgi visu sapratām, laicīgi paziņoju, ka Linda Ivanova neizīrē nevienu dzīvokli.

K Kristīne 03.03.2015

Krāpnieki uzdarbojas joprojām! Nedodiet personas datus un ziņojiet policijai!!! Mēs to noteikti darīsim. Tas uzņēmums, uz kura konta lūdz pārskaitīt naudu, ir reģistrēsts 1995. gadā - iedomājieties, cik cilvēku viņi ir apkrāpuši!!!

M mazaa6 27.11.2015

Joprojām krāpnieki pelna naudu... šoreiz tiek izīrēts 2 istabu dzīvoklis Āgenskalnā, īpašniece Paula būšot 13.decembrī.Teksti sakrīt ar iepriekšējos komentāros norādītajiem, tāpat arī reģ. nr., konta nr., utt..Vai tiešām nav iespējams ar šiem naudas tīkotājiem tikt galā?