Zintis Lūsis - Krāpnieks

Sveiki. Ja gadījumā esat saņēmuši uzaicinājumu doties uz Beļģiju montēt saules paneļus, tad ziniet ka zintis lūsis jums naudu nesamaksās par padarītajiem darbiem! Solīs un nemaksās! Cik saprotu, ka jau daudzi ir apkrāpti un vērsušies policijā! Tāpēc esi uzmanīgs un nedodies uz Beļģiju! Krāpnieks!

Z Zintis.Panelis 29.06.2018

Narkomāns paliek un būs narkomāns.. Pulvera galva! Man ar nesamaksāja par darbiem! Uz tā jau viņš tur arī dzīvo.. Tēlo baigi labo, patiesībā ir tāds pats, kā vairums citi ārzemēs, kas nodarbina citus cilvēkus..

A Andris Lipins 27.10.2019

Es ar uz šito tipiņu uzķēros. Viņi ir divi. Vēl ir tāds Kaspars. Man radās veselības problēmas ar kāju. Teica lai braucu atpakaļ uz LV. Prasīju naudu lai tiktu atpakaļ. Pasūtīja uz trim burtiem. Paliku vēl parādā par darba apģērbu, dzīvošanu un ceļa izdevumiem.

E Elvis Kramiņš 12.05.2020

Sveiks! Arī es uz viņa uzrāvos. Labi, ka mūsu trīs cilvēku brigādi pēc pirmā objekta savienoja ar citu, kur varējām citiem paprasīt kā ir ar algām u.t t. Visi teica, ka Zintis ir parādā lielas summas un nav iespējas tikt atpakaļ uz Latviju, jo gaida, kad izmaksās. Tad jau sāka likties aizdomīgi, bet sakodām zobus un pabeidzām objektu. Nu jau pagājuši pāris gadi, bet nauda nav samaksāta, labi, ka lidmašīnas biļetei no privātajiem iekrājumiem pietika, lai atgrieztos mājās. Zinti, tas ko Tu dari nav pareizi. Cilvēki vergo necilvēcīgos apstākļos, tiešos saules staros. Samaksā cilvēkiem.