www.sudzibas.lv Ziķi Nežēlība pret savvaļas dzīvniekiem

Ziķi - Nežēlība pret savvaļas dzīvniekiem

Pļaujot zāli nepārliecinās, vai zemē neguļ dzīvnieku mazuļi, kā rezultātā sapļauj dzīvus stirnēnus.
Nācās sastapties ar stirnu mammu, kura meklēja savus bērniņus. Parasti stirnas mūk, bet stirnu mamma šoreiz bija apjukusi un nāca man vairākas reizes klāt, kaut gan es biju ar diviem suņiem. Ko lai es savam mazbērnam skaidroju, kad viņš ierauga to mazo stirnas kājiņu? Viņš man prasa: “kā tad tagad tā mazā stirniņa bez tās kājiņas ies? ” tajā pašā laikā ir paradokss. Šī zemnieku saimniecība nodarbojas ar strausu audzēšanu un bērniem rīko ekskursijas, ” stāsta aculieciniece.

P pasanda 29.06.2022

Lasīju par gadījumu jau ziņu portālā, pagaidām neticu, ka izsmeltas visas iespējas šādu gadījumu novēršanai.
Daba ir nežēlīga, bet cilvēkam nevajadzētu vairot to.