LV RU
www.sudzibas.lv Zigrīda Ilze Mickāne Tūrfirmas Panorama Tours direktore, kas paņem klientu naudu un pazūd!

Zigrīda Ilze Mickāne - Tūrfirmas Panorama Tours direktore, kas paņem klientu naudu un pazūd!

Attieksme no šī cilvēka, ko man personīgi nācās piedzīvot pasūtot ceļojumu uz Kanāriju salām, konkrēti Tenerifi šā gada 20.-29.jūlijā pie Sia Panorama Tours. Šo gadījumu vērtēju kā klaji cinisku, nievājošu un kā pilnīgi vienaldzīgu attieksmi no tūrisma pakalpojumu sniezēja Sia Panorama Tours pārstāves Zigrīdas Ilzes Mickānes personā puses!
Par tālāko spriediet paši:
Šā gada maijā ar ģimeni nolēmām doties sen gaidītā ceļojumā un aizņemtā darba grafika dēļ, rūpes par ceļojuma plānošanu un organizēšanu uzticēt kādai no Latvijas Tūrisma kompānijām.
Šā gada 29. maijā ierados Sia Panorama Tours birojā Ģertrūdes ielā 37, Rīgā, lai painteresētos par iespējām 2 personām doties ceļojumā uz Kanāriju salām konkrēti uz Tenerifi!

Priekšā stādījās un visu nevainojami nokārtot uzņēmās firmas direktore Zigrīda Ilze Mickāne. Tika piedāvāti mums pieņemami lidojuma datumi un laiki ar tikai 2 stundu pārsēšanās intervāliem starp reisiem Madridē turpceļā, tika iedots viesnīcu katalogs ar kurām strādājot kompānija un sarunāta tikšanās nākamajā dienā, lai parakstītu līgumu!
30. maijā ierodoties Sia Panorama Tours birojā vēlreiz tika apstiprināts lidojuma grafiks un noslēgts līgums par kopējo summu 1400,00 Ls. Pirmās aizdomas radīja Zigrīdas Ilzes Mickānes paziņojums, ka avansu 50% apmērā no līguma summas par tūrfirmas sniegtajiem pakalpojumiem viņa pieņemot tikai ar skaidru naudu, ko es skaidrā naudā arī samaksāju (Ls 700,00) Pārējā nauda esot jāsamaksā 30 dienas līdz izlidošanas datumam, tas ir līdz 20.06.
5 dienas pēc avansa samaksāšanas mani negaidīti pārsteidza Zigrīdas Ilzes Mickānes telefona zvans ap 16:00 ar jautājumu, vai es varot nekavējoties ierasties pie viņas birojā un samaksāt atlikušos 700,00 Ls ,protams, skaidrā naudā? Tā kā man līdzi bija apmēram Ls 300,00 teicu, ka varu iebraukt un samaksāt ļoti īsi pirms pl.: 18:00 uz ko Zigrīda Ilze Mickāne mani patiesi pārsteidza pirmo reizi...varbūt es ātri varot kautkur aizņemties priekš viņas, jo viņai esot jāveic ļoti svarīgs maksājums Air Baltic un varot sanākt milzīgas nepatikšanas, ja viņa to neveikšot (ievērojiet, ka es ar šo personu neesmu bijis pazīstams pirms tam un nekad agrāk neesmu ticies) Vēl kautkā sevi attaisnodama šī persona teicās, citēju:"Lai es viņu saprotot, kā uzņēmējs uzņēmēju" Labi 300.00 Ls samaksāju.
Tieši tāpat zvans pēkšņi atskanēja arī 14.06. ar jautājumu vai es varot atkal nekavējoties ierasties Sia Panorama Tours birojā un atvest viņai...500 Ls uz ko es, protams, iebildu, ka man atlikusī maksājuma summa ir tikai Ls 400 uz ko Mickāne man piedāvāja, lai es atvedot viņai vairāk, jo viņai esot nenomaksāti rēķini saviem sadarbības partneriem un viņai vēl pietrūkstot līdz vajadzīgajai summai, izlidošanas dienā 20.07. viņa man atdošot!!! (variet iedomāties, ka Jūs aizejiet, piemēram, uz veikalu iegādājieties labu televizoru vai kādu citu lietu un veikala īpašnieks Jums sāk zvanīties, lai aizņemtos no Jums naudu, tikai tāpēc vien, ka Jūs pie viņa esiet nopircis/kusi dārgu mantu?!)
Apmaksāju arī šo gala maksājumu,lai justos droši, ka ceļojums ir apmaksāts un viss ir nokārtots, lai bez bažām varētu gaidīt izlidošanas datumu. Tā kā man jau bija radies nelāgs priekšstats par šo kompāniju un konkrēti Zigrīdu Ilzi Mickāni pirms veikt šo pēdējo maksājumu pārliecinājos par Sia Panorama Tours Latvijas Republikas Ekonomikas ministrijas Tūrisma aģentu un operatoru datu bāzē, kā arī telefoniski sazinājos ar Tez Tour, kas kā partneris ir izstādīts Sia Panorama Tours birojā, kas arī man apgalvoja, ka Panorama Tours ir drošs partneris par kuru iepriekš sūdzību nav bijis (kas, es pieļauju tā arī varbūt ir bijis vai arī līdz Tez Touram vienkārši nekāda informācija iepriekš nav nonākusi)

Uzreiz pēc apmaksas veikšanas es jautāju, lai man izsniedz vaučeri, kas ierodoties viesnīcā Tenerifē būtu par apliecinājumu, tam, ka par viesnīcu, es kā viesis esmu veicis priekšapmaksu. Šādu dokumentu Mickāne man atteicās dot, teikdama, ka tādu es varēšot dabūt īsi pirms došanās ceļā, tieši tāpat es arī nevarot dabūt lidmašīnu biļetes pat ne kodu, lai internetā piereģistrētos lidojumam, tās viņa man nemaz nedošot, jo neesot tādas nepieciešamības, lai es droši izlidošanas rītā vienkārši ar pasēm ejot uz lidostu!!! Uz maniem nu jau uzstājīgajiem un vairākkārtējiem telefona zvaniem un iebildumiem, ka gribu justies drošs, ka ar viesnīca ir norezervēta un apmaksāta un es tiešām kautkur aizlidošu viņa vienkārši atbildēja :"Laimīgu ceļu". Tā nu pēdējo nedēļu pirms izlidošanas datuma pavadījām diezgan lielos uztraukumos, nebūdami droši vai tiešām kautkur vispār aizbrauksim.
Tāpat pēc vairākkārtējiem lūgumiem, atsūtīt viesnīcas parakstītu apstiprinājumu no Iberostar Bouganville Playa 4****, saņēmu no Mickānes epastu, kur bija norādīts, ka rezervācija viesnīcā ir pasūtīta, bet ekonomiskā istaba 1. stāvā ar skatu uz automašīnu stāvvietu, kas ne gluži nebija tas par ko sākumā bijām vienojušies. Kad savas bažas pavēstīju Mickānei, viņa man ieteica beigt vienreiz uztraukties, būšot standart double istaba viesnīcas augšējos stāvos, kā bijām vienojušies.

Tikai 4 dienas pirms izbraukšanas datuma pēc tam, kad vairākas reizes dažādu iemeslu Mickāne nevarēja man nodot vaučeri, es to beidzot noviņas saņēmu: A4 lapu bez neviena zīmoga un paraksta, ko kā viņa teicās esot izprintējusi no Amadeus programmas.....Kad jautāju, ka gribu apdrošināt ceļojumu turpat viņas birojā, Mickāne man atbildēja, ka apdrošināt mūsu ceļojumu viņa diemžēl nevarot,jo...netiekot iekšā sistēmā!!! Acīmredzot viņai jau iepriekš bija skaidri savi nodomi attiecībā uz to, ka viņa tālāk neapmaksās mūsu rezervēto viesnīcu.
Pēdējā vakarā apmēram 10 h pirms izlidošanas atkal pēķšni atskanēja zvans no Mickānes un šoreiz tika paziņots, ka ir mainījušies izlidošanas laiki. Plānoto 2 h vietā mums Madridē nākamais reiss uz Tenerifi būs jāgaida visu dienu...11 h (!!!) Mēs zaudējām tādējādi veselu apmaksātu dienu no ceļojuma. Tāpat bija pasūtīta un apmaksāta arī automašīna autonomā Herz, kuru arī šajā dienā vairs nevarējām izmantot, jo ielidojām Tenerifē nevis 13:00 dienā bet tikai ap pusnakti...

Ierodoties viesnīcā piepildījās mūsu bažas, kad mums tika iedota vissliktākās kategorijas istaba 1. stāvā ar skatu uz autostāsvvietu, 2 dažādām gultām uz ritenīšiem un balkonu, kura durvis nevarēja attaisīt...Tieši, tā,kad kā Mickāne teica, kā nebūšot, ka mūsu bažām neesot pamata. Un kā kronis visam viesnīcas administratore mums pavēstīja, ka par viesnīcu mums nekavējoties esot jāsamaksā 960.00 eiro!!!!! Tas bija šoks maigi izsakoties, jo par visu jau sen laicīgi bijām samaksājuši. Mēs teicām, ka viss ir samaksāts, mums ir līdzi čeki par apmaksu no Latvijas. Uz ko viesnīcas administratore mums atbildēja, ka sākumā esot saņemta rezervācija, kurā apgalvots, ka apmaksu veikšot tūroperators, viesnīca ir nosūtījusi apstiprinājumu un uzreiz pēc tam tūroperators esot šo rezervāciju atcēlis un nosūtījis viesnīcai jaunu rezervāciju, kurā esot skaidri pateikts, prasīt naudu no klienta ierodoties viesnīcā. Par šo rezervāciju nekāda priekšapmaksa nav veikta un nekāda pēcapmaksa arī netikšot veikta. Tā, kā bija jau pāri pusnaktij norunājām šo situāciju atrisināt rīt. Tūlīt pat nekavējoties uzrakstīju īsziņu (jo bija nakts vidus Latvijā) Zigrīdai Ilzei Mickānei par esošo situāciju un, ka gaidu, ka viņa no paša rīta sazināsies ar viesnīcu un šo jautājumu atrisinās.
No rīta mēs nekavējoties tikām izsaukti uz recepciju, lai sniegtu paskaidrojumus kādā sakarā mēs te (viesnīcā) uzturamies?! Vai esam kādi krāpnieki?! Godīgi sakot sajūta bija ļoti, ļoti nepatīkama. Zigrīdai Ilzei Mickānei zvanīju turpat no recepcijas 5 reizes!!! Mickāne neatbildēja ne uz vienu manu telefona zvanu. Tad sazinājos ar savu juristu, kurš pēc pāris minūtēm pazvanīja Mickānei no tālruņa numura Latvijā, kuru Mickāne, nekavējoties pacēla un pēc sarunas ar juristu uzreiz atrada iespēju man atzvanīt un izteikt savu zelta frāzi:"Vai mēs to varam nokārtot rīt, jo šodien man ir brīvdiena???" Ko nokārtot rīt??? Kad mēs jau stāvam viesnīcas recepcijā, mūsu numura atslēgas ir jau nobloķētas un viss viesnīcas personāls uz mums skatās ar aizdomām viņa vēl kautko plāno nokārtot turklāt rīt??? Kad visam sen jau bija jābūt nokārtotam??? Kāpēc mums plānota skaista ceļojuma vietā ir jāpārcieš lieli uztraukumi un kā izrādās arī finansiāli zaudējumi, jo dubultā jāapmaksā rezervācija???Viņa jau bija saņēmusi samaksu no mums par to, lai visas ar ceļojumu saistītās lietas nokārto tūrkompānija, tātad mēs viņai samaksājām paši visu izdarījām, turklāt piedzīvojām kaudzi dažādu neērtību un vēl apmaksājām dubultā??? Turklāt mums pieteica nekur tālu no viesnīcas neaiziet, tātad mēs nevarējām izmantot jau otro ceļojuma dienu!!!
Nākamajā rītā nekas nenotika, kā Mickāne bija solījusi, viņa par mums vienkārši nelikās ne zinis un mums nācās pašiem apmaksāt viesnīcu vēlreiz no saviem līdzekļiem. Labi, ka mums bija šāda nauda, bet ko darīt cilvēkiem, kuri ir krājuši naudu no katras algas atlikuši zināmu summu, ļoti gaidījuši ceļojumu un paņēmuši līdzi konkrētu summu ekskursijām un ēšanai un tagad tā visa ir jāatdod un 10 dienas svešumā jāpaliek bez līdzekļiem vienas sievietes nolaidības dēļ??? Kādā izmisumā tiek nostādīti pilnīgi nevainīgi cilvēki!!!
Tāda lūk pieredze ar tūroperatoru Sia "Panorama Tours"
Lieki piebilst, ka Mickāne pat nav mēģinājusi ar mums sazināties.
Vai šādam cilvēkam būtu jāatrodas Latvijas Tūroperatoru saimē?
P.s. Sia "Panorama Tours" biroja durvis šodien ir slēgtas. Nez no cik cilvēkiem Zigrīda Ilze Mickāne paspēja paņemt naudu un aizsūtīt ceļojumā pirms slēgt savu firmu? Un vai drīzumā neparādīsies jauns tūroperators ar citu nosaukumu, bet zem tās pašas Zigrīdas Ilzes Mickānes karoga?
Par šo lietu tiks informēta arī Ekonomikas policija un ierosināta lieta Patērētāju tiesību aizsardzības centrā.

I

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes