Ziemeļvalstu ģimnāzija - Slikta skola

Nevediet savus bērnus uz šo skolu. Skolotājas ir nekompetentas, stundās bērni staigā pa klasi, bērni tiek atstāti bez uzraudzības. Pirmo klašu telpās smird pēc urīna jo tualete ir turpat un visa klase smird. Sports praktiski nenotiek. Ja tu skolotājiem nepatīc tad vari aizmirst, ka tavam bērnam ies labi. Skolotāji izsaka komentārus par bērna apģērbu, un māca tev kas tavam bērnam būtu jāģērbj. Skolotājas uzvedas kā klaču tantes savā starpā. Mājasdarbu praktiski nav. Mazās skolas vadītāja Baiba pieaugušos uzrunā kā bērnus. Kautgan šie novērojumi tika izdarīti krietni pirms karantīnas, varbūt kādam noderēs un jūs neiztērēsit savu laiku vedot bērnu uz šo skolu, kur papildus materiāli nav un mūžīgi kautkas ir jāperk. Neadekvāta attieksme pret vecākiem, nez varbūt tāpēc ka tu izskaties labāk un pelni vairāk naudas!

P

Vairāk sūdzības par Ziemeļvalstu ģimnāzija

T Turkey901 21.04.2020

Pareizi, ja gribat kvalitatīvu izglītību un atbilstošu attiesmi, tad bērnu jāsūta uz privātskolu Piņķos, tur viss pilnīgākā kārtībā, sports notiek un pēc urīna nesmird, atliek tikai 15 tūkstošus eiro katru gadu atpogāt un bērns skolosies cepuri kuldams!

Varbut uzreiz uz Italīju vai Spaniju sutit? Tur, kur epidemija...

T Turkey901 22.04.2020

Te gan nevar nepiekrist, uz brīdi piemirsu, ka Piņķi robežojas ar Spāniju un Itāliju.

T Turkey901 22.04.2020

Un Uhaņu dienvidaustrumos.

Olex78 22.04.2020

Izskatās ka runa drīzāk par konkrētu vecāku nesaderību ar konkrētu skolotaju. MUms vecākais puika tur mācās jau piekto gadu - iet ļoti dažādi, jo skolotāji arī ir tikai cilvēki. Mēs ar sievu, kā vecāki, sākumā vienmēr esam skolotāju pusē, jo ņemam vērā mūsdienu tendenci akcentēt bērnu tiesības, aizmirstot par pienākumiem un elementāru cieņu pret cilvēku, kurš Tev sniedz zināšanas. Protams, ir arī interesantas personības skolotāju vidū, ar kuram ir bijušas arī pavisam tiešas un atklātas sarunas, norādot uz profesionāli apšaubāmām situācijām. Vārdus neminēšu, nebūs īsti ētiski - kam vajadzēs, paši sapratīs. Jebkurā gadījumā, par skolu kopumā esmu labās domās - jā, nav ideāla, bet tas ir tikai mans subjektīvais vērtējums. Varbūt kādama nepatīk tas, kas patīk man un otrādi.

Olex78 22.04.2020

Lai vai cik ironiski tas nebūtu, Jūsu minētajā Piņķu skolā (ILS) izglītības līmenis nebūt nav nekās spīdošais. Jā, materiāli tehniskais nodrošinājums ir labi sakārtots un daudzi tur sūta bērnus, jo tas ir prestiži, bet objkektīvā izglītības kvalitāte... Daudzi pazīstami ārzemnieki pat sūdzās, ka maksa ir ļoti agtsta pat pasaules šķēŗsgriezumā, nemaz nerunājot par Latviju.

P patriots771 24.04.2020

Brīnums, ka nesūtiji mani ēst zemi...

O Oh well 22.04.2020

Mājasdarbiem (burtnīcas un rakstāmgalds) arī nevajadzētu būt. Vislabāk, ja mazajās klasēs būtu speciālie projekti, kas jāpilda kopā ar vecākiem.

Paldies Baibai, kas nepakļaujas pārspīlēti formālajai komunikācijas formai. Tie visi jūsotāji un vēlējuma izteiksmes lietotāji nu nekādi nepalīdz veidot konstruktīvu komunikāciju.

Ja konkrētais vecāks savu sāpi nespēj atrisināt tiešā veidā izrunājoties ar Baibu, tad ir acīmredzams, ka Baibas priekšgājēji, kas ir skolojuši šo konkrēto subjektu, nav izcēlušies ar labiem darba rezultātiem.

P patriots771 24.04.2020

Tev kautkāda personīga sāpīte?