Ziemeļkurzemes slimnīca - Pediatre Marnauza

Vēlos dalīties ar pieredzi par ''gudro'' ārsti no Ventspils slimnīcas.Šī daktere Marnauzai r traka vecene....izskatās pēc dzērājas,kas Viņu vispār pielaida klāt bērniem. Gulēju dzemdību nodaļā, pēc smagām dzemdībām,bērniņu knapi varēju noturēt uz rokām.Zīdainītis raudāja,kā jau visi maziņie.Šī lose ieskrēja manā palātā un sāka kliegt uz mani,kas es esot par māti,ka bērns raud, no Viņas bļaušanas mans puika vēl vairāk sāka raudĀt. Vispār daktere nav nedz zinoša nedz pieklājīga,nedz jauka pret bērnu.... apskati veica ļoti pavirši,pat nezināju no kura gala uzdod viņai jautājumus, atbildēja rupji-kā kuce rēja!

Ak, Dievs! Es domāju, ka pret mani tikai tāda attieksme bija, kad augustā dzemdēju šinī slimnīcā.Kliedza uz mani un manu vīru, ka bērnu nedrīkst izlaist no rokām, t.i . japieradina, lai, kad svērs 16kg arī nevarētu izlaist! Normāli dakteri pat teica, lai neliekm ar sevi gultā gulēt, jo, ja pieradīs būs pēc tam grūti.Arī kliedza, kad pajautāju, kad nikritīs nabassaite... atbilde bija bez maz vai, ka tā nav mana darīšana un, ka kad nokritīs-redzēšu.
Dr.Marnauza, ja Jūs lasat šo komentāru, tad ziniet, ka esat AITA!

S sandriita 12.10.2013

Tadas arstes ir jasadedzina uz ugunskura

V Venta 13.12.2013

Marnauza ie sasodīdi nejauka ārste.Ir bijusi saskarsme.Nedod dievs!

K klarux 05.02.2014

Mans bernins 3gadu vecuma vel neruna un kustas diezgan nestabili.Marnauza visu laiku atteica sutit pie specialistiem, jo viss tacu ir kartiba.Kad saku pati apbraukat specialistus, visi ka viens, teica, ka nesaprot ka TIK acimredzamas attistibas stadijas, kuras ir aizkavejusas var pielaut.Un visi ka viens pateica, ka tie ir nepamaniti tonusi, neizieti masazas kursi un liela arsta nolaidiba...Es vinai to saku, ko specialisti man stastijusi un tik un ta vina gudri megina izvairities no temas ka vienmer... Reizem skiet, ka visu var izarstet ar 2litriem udeni vien...

T talsiniece 19.02.2014

Man arī nācās saskarties. Dzemdību nodaļā strādā divi maitas galabi-Marnauza un Kupelis!!!

P putns22 25.01.2016

Liekas, ka Ventspils slimnīcā nekas nav mainījies kopš PSRS laikiem, tāda pati pretīgā attieksme.