Ziemeļkurzemes reģionāla slimnīca - Slikts serviss

Šodien, 31.oktobrī ierodos Talsu uzņemšanā ar augstu temperatūru 39°. Mani pieņem apskates telpā, uzdod jautājumus, kas noticis. Izmēra temperatūra un asinsspiedienu. Pajautā kāpēc esmu ieradusies uzņemšanā. Saku, ka varbūt vajag pārbaudīt kāpēc man ir temperatūra.. vai plaušās nav kaut kas. Izklausījās plaušas un sūtīja mājās. Nepateica ne kādus norādījumus kā ārstēties.. neko. Aizbraucu mājās un sazvanu ātro palīdzību, runāju ar galveno cilvēku, kas tur ir.. saņēmu info, ka tā ir bezatbildība un ja ar steigu ir jāveic pārbaudes. Dabūju braukt uz citu uzņemšanas nodaļu.
Šī ir vislielākā bezatbildība kāda ir redzēta. Kāpēc tie cilvēki tur atrodas, ja kārtējo reizi viss ko viņi var izdarīt - aizsūtīt mājās. Uzskatu, ka šī situācija ir ļoti nepareiza un ja nekas nemainīsies,tad nāksies vērsties pie attiecīgam instansēm, lai tas neatkārtotos.

31.10.2018

A arnitaa 31.10.2018

Vispār ar paaugstinātu temperatūru, ja nav nekādu akūtu sūdzību (klepus, sāpes u.c.) ir jāvēršas pie ģimenes ārsta, kurš tad arī nozīmēs atbilstošus izmeklējumus. Ko tad var ārstēt uzņemšanā, ja nekā cita bez temperatūras nav? Ja jau situācija būtu tik kritiska, tad ganjau tā ātrās palīdzības "galvenā persona" būtu sūtījusi pie jums brigādi, lai vestu uz atbilstoša profila uzņemšanu, visticamāk, Ventspilī.

S Simona Franskeviča 12.11.2018

Tieši bija akūts un steidzama.

K Kurmis12 01.11.2018

Tas ir vienkārši smieklīgi.Ierasties uzņemšanā ar sūdzībām par temperatūru.

C critical thinker 01.11.2018

var un vajag. bet ar kaut kādiem 41, šķiet, pieaugušajiem.
man ir bijis 40 gripā, pāriet. ja nu nokrīt bezsamaņā, tad. tāpat tā ātrā palīdzība neko nevar piedāvāt īpašu. ja nav pneimonija vai kas, bet to tak jūt, nevis sūdzas par 39 grādu temperatūru vienkārši.

S Simona Franskeviča 12.11.2018

Otrā rītā devāmies uz V-pils uzņemšanu, jo iepriekšējā vakarā tika sazvanīta uzņemšana un teica, ka obligāti ir jābrauc pie viņiem. Aizbraucām un pēc 3h izmeklēšanas, daktere konstatēja, ka ir smags nieru iekaisums, kas var būt arī bīstams. Tika veiktas visa veida analīzes un plaušu rentgens.
Lūk tāda ir šī Talsu attieksme.