LV RU

Ziemeļkurzemes reģionāla slimnīca - Slikts serviss

Šodien 11.08. Atvedām omu uz acs operāciju, uzņemšanā nokārtojam visas papīra lietas, Saka, ka jāuzgaida Maliņā. Labi gaidām, atnāk slimnīcas darbiniece (iespējams slimnīcas māsa, kurā pavada pacientus uz palātu) un izsauc omu un vēl vienu vīrieti. Un te viss sākās! Nepaskaidrojot pilnīgi neko, pagriezās un bija jāseko! Es jautāju - varu iet līdz (oma praktiski neredz neko, un švaki dzird grūti orientēties, kur nu vēl svešā vietā) ? Šī zem deguna, burkšķot pagriezusi muguru nelaipni Saka - nevarot nākt līdz!
Es apjuku, palieku un stāvu, bet pēc mirkļa paeju mazliet līdzi, skatos oma stāv pie svešām sievietēm, domādama, ka viena no viņām ir medmāsa, kurā īstenībā aizskrēja pa priekšu, saprata, ka oma atpalikusi atgriežas un tik briesmīgi nelaipnā tonī - nu nāc šurp, vai arī kur tu paliki? !?
Protams tas viss notika tādā vienā mirklī! Es paeju vēl līdz no muguras, bet nu jau viņas ir tālāk. Dzirdu, kā atkal tā māsa briesmīgā tonī nu jau varētu teikt, ka bļauj uz omu, sakot - nu tad, lai viņa iedod to telefonu! (telefons bija pie manis)
es pieeju klāt un saku-kas tā par attieksmi? Uz ko viņa atbild - ko lūdzu? Un ejot prom atbild-man nav laika!
Esmu pilnīgā šokā izeju laukā, nevaru nomierināties, eju atpakaļ, jo nezinu, cik ilgi oma būs iekšā, kur man viņu gaidīt. Atnāku atpakaļ, tā pavadošā medmāsa ierauga mani, uzmet ar galvu uz mani, sakot citai medmāsai-iedod viņai lapu, lai uzraksta numuru, ka pazvanīšot man, kad operācija būs galā! Es viņai tagad jautāju - ko jūs tagad tik laipna? Uz ko viņa man atbild-es neesmu laipna! Un tad mēs apmainījāmies vēl ar dažiem teikumiem. Tas ir maz teikt, ka esmu šokā un dusmīga! Kā var tā attiekties pret pacientu, cilvēki nāk uz slimnīcu slimi un tā jau bēdīgi, kā viņiem vēl justies pēc tādas attieksmes!? Liels fui pavadošai medmāsai!

11.08.2020

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Papildināts Kintija Kintija 11.08.2020

Vēlos paslavēt slimnīcas apsargu, kurš sēdēja pie ieejas, netālu no kasēm, dalot sejas maskas,un sniedza informāciju, ļoti pozitīvi cilvēcīga attieksme no viņa! Paldies

Komentāri (2)

Jimmy Darling 11.08.2020

Labi ka jūs bijāt omai klāt, jo attieksme pret veciem cilvēkiem slimnīcās ir drausmīga, ja nebūtu radinieku,kas sekotu līdzi procesam, vispār varbūt omu pazaudētu gaitenī.

Mums ir ļoti žēl, ka esat saskārusies ar nepatīkamu situāciju slimnīcā. Esam sazinājušies ar konkrēto slimnīcas darbinieku, kurš š. g. 11. augustā bija iesaistīts Jūsu ievietotajā sūdzībā portālā www.sudzibas.lv. Izvērtējot konkrētā darbinieka un Jūsu situācijas aprakstu, esam noskaidrojuši lietas apstākļus. Ja vēlaties saņemt skaidrojumu, aicinām Jūs personīgi vērsties Ziemeļkurzemes reģionālās slimnīcas administrācijā (Inženieru ielā 60, 4.stāvā), lai sarunu ceļā pārrunātu minēto situāciju. Vēlam veselību Jums un Jūsu vecmāmiņai!

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes