Ziemeļkurzemes reģionāla slimnīca - Nepieņemama rīcība

Sveicināti, sanakusi, tādā situācijā, radiniekam problēmas ar vēderu, taisījuši operāciju, pēc operācijas, pagājis kāds mēnesis, parādījušās sāpes vemšana, temperatūra, sācis tricet, es izsaucu ātros, atbraukuši, savākuši, atveduši slimnīcā, pateikuši, saķēris vīrusu,05.01.2024 datumā atnācis apciemot radinieku, aptuveni 16: 00, mierīgi runājamies savā starpā, no tualetes izgājis cits pacients, staigājis apkārt, viņam, kaut kas apdzirdējās, sācis raut nervus, pēc tam vispār uzmetās virsū, jautājums tāds, ka var neadekvātu pacientu likt kopā, ar slimiem cilvēkiem, kuri sevi, pat aizstāvēt nevar, varu iedomāties, ko tāds var izdarīt, pa naktīm, kādu reizi biju atnācis, pat durvis palātā bijis ciet, atslēga karājas, cita puse, tad pacients, pat palīgā pasaukt nevarēs, kad bijis tas notikums, es knap māsiņu atradīs, nodalja nevar nodrošināt parastu drošību un ko ar kuru liek kopā, arī vajag domāt, sekas varbūt smagas, ja neadekvāts sāks sist slimu cilvēku un trāpīs, pa vēderu, kurš slims, slimnīcā atbild, par drošību un veselību, to tā atstāt nedrīkst, slimnīcā atrodas cilvēki, kūri sevi aizstāvēt nevar.

08.01.2024

Papildināts Zenjok777 08.01.2024

Ielikusi, Poliativas nodalja,slimnīcas reģ nr 40003246194 jur adrese Ventspils Inženieru 60.

Z

T tainsīgatiesa 08.01.2024

Tagad katru dienu sūdzējies, pirms tam čikstēji par savu miseni uz riteņiem ;D

Velvetpopstar 08.01.2024

Tas pacients arī ir slims, ja nebūtu slims, tad slimnīcā neatrastos.

Z Zenjok777 08.01.2024

Jūs to jēgu pat nesaprotat,runa,par citu iet,galva uz pleciem ir,lai ar to domāt,tad nebūs sekas,tādas,kādas varbūt, vienkārši paveicas,citu reizi nepaspes palidziba,ko tad tālāk darisiet,atbildesiet,par sekām.

K Katrīna951 08.01.2024

Jūs jēgu nesaprotat? Pats saprotat ko uzrakstījāt?

Z Zenjok777 08.01.2024

Saprotu,ja nav ko uzrakstīt,labāk tad nerakstīt,jēgu es saprotu,aprūpes centram mērķis, uzlabot veselības stāvokli,bet ja slimam blakus ielikt neadekvātu cilvēku,kas to zin kas viņam ienāks galva,kaut kas padzirdesies un tā tālāk viņš citām cilvēkam veselību var sabojāt,tad gan nesīs atbildību tas kurš to pacientu tur ielicis,uzrakstishu vēlreiz,ja saprast, priekš kam tas rakstīts nesaprotiet,tad labāk neatbildēt,laikam jums radinieku nav un slimnīcā,nav bijuši.

K Katrīna951 08.01.2024

:D

Velvetpopstar 08.01.2024

Es par sekām noteikti neatbildēšu. Slimnīca nav bērnu aukles. Viņiem nav jāpieskaita katru pacientu. Iesaku iegādāties piparu gāzi vai vienkārši nazi drošībai.

Z Zenjok777 08.01.2024

Labi,viss,ar tēvim skaidrs,galvas uz pleciem nav,kas tu tāda esi un,no kurienes,gudri runāt var katrs,bet kad būs atbildības laiks,domas būs citas un atbildību personāls nes un slimnīcā arī,ja nav ko rakstīt,labāk neatbildēt.

Velvetpopstar 08.01.2024

Esmu bārmenis, msn nev radinieku.

Tad jums to nesaprast.