www.sudzibas.lv Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca "Jaukā" pieņemšana traumpunktā

Ziemeļkurzemes reģionāla slimnīca - "Jaukā" pieņemšana traumpunktā

Mēs atbraucām ciemos pie radiem "uz pilsētu ar rītdienu"!
Nu tad arī dabūjām saskarties ar "rītdienas vīzijām"!
Mazdēliņam pirms pāris dienām bija lauzts pirkstiņš, rīgas bērnu slimnīcā
bija veikta traumas apsekošana un uzlikts pārsējs. Kaut arī gaidīt nācās pietiekoši ilgi līdz mūs pieņēma daudzo pacientu dēļ, kad beidzot tikām pie ārsta, viss tika izdarīts ātri, liels paldies ārstam un traumpunkta personālam par viņu atsaucību un iejūtību.

Ventspilī, ciemojoties pie radiem, iznāca neliela kļūme - mazie spēlējās sētā pie baseina
un mazdēls saslapināja roku, uz apsēja parādījās sarkanīgs plankums.
Ciemojāmies vairākas dienas un nebija nekādu problēmu ar traumēto roku, mazdēlam
tika izskaidrots, ka jābūt uzmanīgam, arī mēs pieaugušie tam sekojām.

Bet neko darīt, tas bija noticis un bija jābrauc uz ventspils traumpunktu.
Tas ar ko mēs saskārāmies ventspils slimnīcā mūs šokēja.
Neaprakstīšu šeit visu notikušo, mūsu vizīte beidzās ar padzīšanu no traumpunkta
aptiekas virzienā ar pamācībām bērnu audzināšanā.
Tanī "burzmā" un apvainojumos neiedomājos uzzināt darbinieku uzvārdus, apzināti nesaucu
viņus par ārstiem vai masiņām (kas nu tur bija) , tie cilvēki nav šī amata cienīgi.

Palasīju arī citu pacientu atsauksmes, sapratu, ka tas nav gadījums, tā ir sistēma.

Turpmāk, lai kas arī neatgadītos - šinī "iestādē" vairs noteikti nemeklēsim palīdzību!

Šis nepatīkamais incidents notika šodien - 21.06.2019. , ap pl.14.00.

21.06.2019

E elizabete pakalne 26.08.2019
Slikts serviss

Cietušo aprūpe ir drausmīga, vēlu veiksmi jebkuram tajā slimnīcā. Krievu māsińam galīgi būs par jums. Ir daudzi sūdzējušies par to un nevienam neiesaku tur iet cerēt ar labu aprūpi, vienīgais, kas tur labs ir dakteri.

S S1 16.04.2023

Necilvēcīga attieksme. Īsumā- tika gūta trauma un nogādāja Ventspils slimnīcā. Un ar šo visa epopeja sākās. Pēc 3 dienām no slimnīcas izrakstīja. Par attieksmi šajās dienās ir atsevišķs stāsts. 2 nedēļu laikā situācija pasliktinājās, 3 reizes griezāmies traumu punktā ar asiņošanu un sāpēm,katrs dakteris teica ko citu, viens teica jāgriež un jātīra,otrs ka tas jau ir normāli,trešais vispār nepaskatoties un brūci teica ka paša vaina. Pie kāda konkrēta slēdziena netikām. Bet pretīgākais ir pati attieksme no personāla, tās saucamās māsiņas,šķiet svarīgāk ir izvēlēties ko ēdīs pusdienās un kur sūtīs, kā pieņemt cilvēkus,kas griežas pēc palīdzības. Trešajā reizē ATKAL dodoties uz traumu punktu, šīs kundzes stāvēja pie durvīm baudot cigaretes,ejot iekšā slimnīcā,no muguras murmināja atkal tas ar savu roku! Ja jūs būtu izdarījuši savu darbu labi pirmajā reizē,tad jau nevajadzētu atgriezties ne tā?! Nenovēlu nevienam nokļūt Ventspils slimnīcā.