www.sudzibas.lv Ziemassvētku kartiņas Izmanto bezmaksas bildes no interneta

Ziemassvētku kartiņas - Izmanto bezmaksas bildes no interneta

Esmu šokā par SIA "Ciemiņš" un Konverti.lv bezkaunību, tieši par http://www.ziemassvetkukartinas.lv/ un http://www.kartinasziemassvetkiem.lv/ piedāvājumiem.

Biju nolēmusi iegādāties Ziemassvētku kartiņas un uzgāju uz šiem projektiem. Šie piedāvā rezervēt kartiņu un sola to, ka kartiņas dizains būs unikāls un tiks pārdots tikai vienu reizi. Tā nav, jo tie ir meli!

Atliek tik paņemt mammu Google un tajā pavaicāt vārdus "free christmas images" vai "free christmas vectors" un visas viņu bildes kā uz delnas - attiecīgi tās pieejamas visiem. :( Autortiesības te nepastāv, kā justiem man, ja nosūtu tādu zagtu apsveikumu?

Piemēram,

nāk no lapas

Tiešām bezkaunīgi cilvēki, paņem bez maksas, pārkāpj visus autoru noteikumus un tirgo kā sevējās. Vēl šie cilvēki ir saistīti ar labdarības kartiņām, kas nāk no eurika.lv, laikam jau arī tur slēpjās kaut kas nelabs.

P pole 05.12.2011

vajag noreklamet to majaslapu kaada deivantarta vai kada majaslapa no kurienes njemts un tad redzesim vai meginas vel zagt sveshas bildes

Alex777888 31.03.2016