www.sudzibas.lv Ziedu salons "Rēzija" Negodīga rīcība, pavirša attieksme pret klientu

Ziedu salons "Rēzija" - Negodīga rīcība, pavirša attieksme pret klientu

06.07.2021. Telefoniski pasūtīju ziedupušķi no puķuzirņiem ar piegādi uz mājām jubilārei. Vienojāmies, ka pušķī būs vēl kāda rozīte un lizante. Pirms nogādāšanas man tiks atsūtīts arī pušķa foto watsap.
Tā bija kolektīva konkrēta vēlme kolēģi pārsteigt tieši ar puķuzirņiem nozīmīgajā Jubilejā.
Foto nesaņēmu, palūdzu to atsūtīt jubilārei un piedzīvoju nepatīkamu vilšanos. Neviena puķuzirņa! Arī uz kartiņas cits teksts!
Vēl arī apšaubāma pušķa Cena 27 eiro, jo 3 eiro ir par piegādi.
Tika veikta priekšapmaksa 30 eiro.
07.07.2021. Pēc piegādes sazinājos ar veikalu, kur jau cita darbiniece atbildēja, ka pasūtījumā ierakstīts tikai "rozā pušķis".
Ierakstīju šo informāciju arī veikala facebook lapā, kur ierksts pēc neilga brīža tika izdzēsts.
Pielikumā pievienoju piegādāto pušķi un maksājuma uzdevumu.