www.sudzibas.lv Ziedu salons "Lakstos" Neadekvāti pārdevēji

Ziedu salons "Lakstos" - Neadekvāti pārdevēji

Pirmdien pēc darba atnācu pie viņiem salonā pušķi pasūtīt(pušķis bija oriģināls, kuģa formā), pārdevēja neko negribēja stastīt, uz visiem maniem bezgālīgiem jautājumiem saka, ka viņa neko nezina. Nezin kā, bet tomēr mēs sarunājamies, ka pušķi viņa taisīs un taisīs par 30 latiem, kā arī sarunājamies, ka nakamajā diena es ienesišu viņiem eksotisku ziedu, kura viņiem salonā nav(visur ir, tikai viņiem nav!). Kad rītā es atnācu, tā pati pārdevēja Elīna sagaidīja mani ar frāzi: "Es cerēju, ka jūs neatnāksiet!" un laipni smaidīja! Man,protams,ir šoks, jo laika pirms svinībām jau bija mazs, bet bija jāatrod jauns florists. Elīna, savukārt, argumentēja savu atteikumu ar to, ka viņa parunāja tur ar kaut-ko un viņi nolēma, ka negrib žagaraties par 30 latiem, kā arī pateica, ja es iedotu 80, tad viņi vēl padomātu.
Jaunu floristu atradu piecu minūšu attālumā no šīs brismīgas vietas. Paldies ziedu salonām "Fiori" kā izglāba mani. Uztaisīja vienkārši apburošu pušķi un par adekvātu cenu-32 lati.Smaidīgs, cilvēcisks personāls, izcils serviss. Interesanti ir arī tas, ka salona direktore man pastāstīja, ka daudzi cilvēki atnāk pie viņiem no "Lakstos". Aiz skaistās vitrīnas slēpjās briesmīgs serviss, bet pieticīgajā salonā taisa ārkārtīgi skaistus pušķus par adekvātu cenu. Ko var pateikt - sagaida pēc terpa, bet izvēlās pēc satura.
P.S. Pieliku arī foto - tas ir kuģis, ko man uztaisīja salona "Fiori" floristi. Mīļs viņiem paldies! :)

L lizete 01.07.2013

Par šo ziedu salonu arī varu piebilst visu to sliktāko. Apkalpošana šausmīga. Viss notiek lēni, neprofesionāli un ar ļoti vienaldzīgu attieksmi.

K Kvalitātesv 16.06.2020
Gaisotne uznēmumā

Malace Guna, labi saproties ar kolēgiem, skaisti veido puškus, proti reklamēt uznēmumu TV. Loti piemērota, lai būtu tā salona vadītāja.

K Kvalitātesv 16.06.2020

Ieejot veikalā, liekas, ka personīgi esi ko sliktu nodarījis pašreizējai vadītājai.