Ziedu Ekspresis veikals - Ziedi

Уважаемие господа! Купили на юбилей в подарок орхидею. По адресу: ziedu ekspresis veikals,
buļļu 43/45, rīga, lv-1067. Цветок начал гибнуть на 2ой день - просто завял и стал мягким. Но цветок то купили в горшке. Он должен расти годами, ну если не годами, то хоть месац. Обратились к продавцу. Никаких результатов. Говорят вы его перелили, мало поливали, заморозили, купили уцененный и нам подсунули и т. Д. Что они нам только не сказали, результата никакого. Покупая цветы смотрите что вам продают, они везут уже испорченные или самие дешевые цветы, а те в свою очередь гибнут на 2ой день.

V

T toVika 12.05.2011

Uvazaimaja Vika, ucenjonnie cveti na baze pokupatj prosto neljzja. Orhideja mozet bila zavezina paru mesjacev ili daze 6 mesjacev nazad, tak kak ih privozjat sovsem zeljonimi. Pokupaite Orhideju za polnuju cenu i so mnozestvom nerastkritih i nepozeltevshih butonov. Polivatj orhideju neljzja, atoljko okunatj v jomkostj s vodoi. Esli u Vas i u drugih chitatelej etoi zalobi estj voprosi po orhidejam pishite na mail, ja Vam otvechu sovershenno besplatno.

M mmm* 15.05.2011

prosto smeshno ot takih ljudej, vi dumajete sejchas vse prochitajut vashu zhalobku i ne budut boljshe zakupatjsja tam? to chto oni vezut isporchennie cveti prosto bred, da oni po vsej Latvii v magazini cveti postavljajut, hotite skazatj vse eti magazini starjem torgujut? rassmeshili

S SS-V 20.04.2016

Magazini absoljutno ne torgujut starjem?

B baaaac 15.05.2011

Orhidejas ir pareizi jākopj. Es Depo nopirku kautkādu nocenotu pa Ls 1.99... atkopu un tagad man jau otro reizi zied.

I Inna Maklakova 29.12.2011

Klientu apkalpošana arī tur ir ļoti slikta. Šodien gribēju nopirkt ziedus - 1 pušķi. Bet man neviens negribēja apkalpot, piedāvājot stāvēt rindā ar vairumtirdzniecības pircējiem. Rinda bija apmēram 8 cilvēki un visiem bija lieli ratiņi. Stāvēšana rindā aizņemtu vairāk nekā stundu. Bija vēl viens piedāvājums iet uz citu veikalu. Es aizbraucu uz Imantas ziedu tirgu un tur nopirku ziedus letāk nekā šajā veikalā, bet tadus pašus.

Jā, es arī vienu reizi tur nopirku grieztus ziedus iepakojumā. Kad atnācu mājas, izpakoju, ieraudzīju ka dāži ziedi ir veci. Bet man veikalā tos samainīja.

L Lary 01.04.2015

Ziedu bāze Ķengaragā, Aglonas 15, ļoti labi klientu apkalpošana un labas cenas. Tur blakus poliklinika un MFD centrs.

S SS-V 20.04.2016

Buļļu ielas kantorī attieksme kā kolhozā, rupja sieviete vadībā. Pieiet jautājumam pilnīgi iracionāli un izsaka aizvainojošas frāzes bez pamatojuma.
Augstas kvalitātes ziedu maz, bet pārsvarā jau uz šodienas-rītdienas robežas. Ir arī + , labi rododendri.
Cenas ok, ņemam uz firmu.

Veiksmi.