Ziedilatvija.lv - Zaglji

WOW , esmu šokāa... Pāris dienas atpakaļ veicu pasūtījumu, ziedus mātes dienā savai mammai, pasutišanas procesāa kartīgi aizpildu anketu.. savu nummuru, piegādes adresi utt... Mājas lapa piedāvā ziedus nogādāt noteiktā laikā, protams par to ir atsevišķi jāpiemaksā, tā kā adresi piegādei devu mammas darba, domāju piemaksāt lai piegādā noteiktā laikā, ja nu kas... Šodien saņemu epastu, ka ziedi piegādāti un viss okay... .. Mamma beidz darbu un es viņai uzzvanu skype, protams pajautāt vai patīk puķītes... A mamma puķītes nav saņēmusi... Nu jau dusmīga zvanu uz Ziedu piegādes vietu... un man neviens neceļ, precīzāk- divas reizes nomet... nu ja, zvana tak no citas valsts tad jau pofig, neviens skaidroties neatnāks... prasu lai mamma pazvana ar, uz mammas zvanu atbild 5 sekunžu laikā, mamma pajautā kā tad viņi tā izrīkojās nesmuki... Un te jau viņi saka,ka pārzvanīs pēc 5ām minutēm,kad noskaidros situāciju un momentāli zvana man, sakot ka nepamanīja manu zvanu.. OH REALLY ?! okāāyyyy... Sievietei kas ar mani runāja pa telefonu bija vienkārši briesmīgi pretīga attieksme, wow- vnk ŠOKS... Bet nu beigās sarunājām,ka mamma saņems ziedus pirmdien... un viss okay... Bet nu, naudiņu jau samaksāju par noteiktu laiku ziedu piegadejai, epastiņu saņēmu,ka ziedi piegāadāti, bet viss skrobīgākais laikam jau par to, ka pārsteigumu sabojāja... Oh well, HAPPY MOTHERS DAYYYYY...

I ilze_rubene 11.05.2015

Pie tam tur strādā ļoti nelaipni kurjeri, kuri tiešām neprot klientus apkalpot profesionāli.

L lunards 12.05.2015

labi, ka nepasūtiju, arī bija doma pasūtīt, bet beigās pats tiku tākā viss super :) Paldies šī ir patiešām laba sūdzība. Visu cieņu autoram