www.sudzibas.lv Zfood baltic Nemaksā algas

Zfood baltic - Nemaksā algas

Nostrādāju šajā uzņēmumā 2 mēnešus un man nesamaksāja algu, citiem darbiniekiem arī algas netiek maksātas (ne pavāriem, ne krāvējiem u. C.) . Visi strādā bez līguma. Kad darbinieki iet prasīt algu, tā vienmēr tiek solīta vakarā vai rīt, kas, protams, ir meli. Uz zvaniem priekšnieks neatbild, bet sūta automātiskās sms. Attēlos redzams šis cilvēks, sms un ss.com sludinājums.
Uzņēmumā tiek gatavota pārtika, bet darbinieki nav izgājuši nevienas pārbaudes, lai drīkstētu strādāt ar pārtiku.
Īpaši svarīgi - pavāriem netiek nodrošinātas pat ziepes un papīra dvieļi. Viss tiek darīts netīrām rokām.
Lai izvairītos no problēmām, lielākoties visi darbinieki ir uzbeki vai indieši un nedaudz krievu.

Iepriekšējais firmas nosaukums - Zif kulinārija

R

put_in_high_low 25.07.2020

Un priekš kā strādāt otro mēnesi, jā tev par pirmo nesamaksāji? Nu kur galva?