Zerosport.lv - Krāpšana

Marta mēnesī, 2021 gadā. Nopirku internetveikalā zerosport.lv apavus. Pirms pirkuma veikšanas uzmanīgi izlasīju internetveikala noteikumus. Tā kā apavus cenšos internetveikalos nepirkt, tā kā problemātiskas kājas, šoreiz noriskēju. Izlasīju internetveikalā nodaļu / preču atgriešana/
zerosport.lv internetveikalā majas lapā https://zerosport.lv/precu-atgriesana/ bija uzrakstīti 10 punkti ka var preču atgriezt ar naudas atmaksāšanu.
/klientam ir tiesības 14 dienu laikā no preces saņemšanas, apmainīt iegādāto preci pret citu preci, samainīt izmēru vai pieprasīt naudas atgriešanu, ar nosacījumu, ka prece nav lietota un nav bojāts preces oriģinālais iesaiņojums.
/10. Ja prece apmaksāta zerosportoutlet veikala kasē (pasūtījumi ar saņemšanu uz vietas veikalā) / - ) - - tas bija mans gadījums.
Apavi man nederēja. Kad nākam diena gribēju apavus atgriezt, / protams prece bija ar visiem etiķetēm, čeku un karbā / un prasīja naudas atgierst pēc noteikta termiņa, ļoti nelaipns veikala vadītājs man kategoriski atteica, argumentēja ka tāda punkta vispār nav, / veikala vadītais pat nezin kas viņam ir rakstīts mājas lapā/. Kad es uzradīju viņam uz viņas internetveikala aprakstītam noteikumiem, viņš iebildēja, ka internetveikals naudu neatgriezīs.
Neiesaku iepirkties zerosport.lv un zero sport outlet!
Jūs vienmēr saņemsiet zero!

K