Zeo.lv Sia Atver - Kur iznak?

Kā var tik atklāti melot? Var pušķot un apaļot visu bet ne tik klaji melot! Iepriekš mūsu uzņēmums drukāja flaijerus un tos izplatīja, ceturtdiena piedāvāja ievietot reklāmu pie viņiem un tad mēs iegūsim vairāk. Kā tad, avīzi izplata jekabpilī bet ārpus tās īsti nepietiek, brodos nav, zīlānos nav, kur nu vēl līvānos vai pļaviņās.. Un kad prasīju kāpēc neiznāk kur solīta, vadītājs a. Caune neko nevar atbildēt. Rodas jautājums cik patiesībā eksemplāros tiek drukāta avīze caturtdiena? Reklāma nostrādāja labāk kā tas bija iepriekš ar reklāmas flajeriem ko izplatījām tikai pilsētas centrā, bet tas ko solīja gan ir tālu no patiesības. Žēl ka tādi uzņēmēji spēj strādāt mānot citus par to kur iznāk.

R