www.sudzibas.lv Zemnieku sēta kvalitāte, attieksme

Zemnieku sēta - kvalitāte, attieksme

Nekad nevienam neiesaku ēdināšanas pakalpojumus no Zemnieku sētas Smiltenē. Mums bija pasūtīts Kāzu galds, bet beigu beigās tajā dienā dzīvoju badā, jo neko garšīgu tā arī uz galda neatradu.
Kāzas mums bija jūlijā, bet jau ap februāri bijām pie viņiem aizbraukuši, lai vienotos par ēdienkarti un cenu. Kad sāka tuvoties jūlijs atkārtoti viņiem zvanīju un mēģināju visu precizēt - attieksme vienkārši šausmīga. Visu laiku stāstīju kas un kā, bet neviens nepierakstīja un nepiefiksēja, vienkārši visu laiku teica "Jā"...Beigu beigās kādas 3 dienas pirms kāzām sāka mainīt ēdienkarti, jo veco nevarēja atrast, paaugstināt cenu un uzstādīt savādākus nosacījumus. Pat kāzu dienā zvanīja un viskautko jautāja, kas jau vairākas reizes bija izrunāts. Pasūtīto oranžo galdautu vietā bija uzlikti sarkani, biezpiena kūkas vietā bija putukrējuma kūka, kura man vienkārši riebjas..., 55 cilvēkus apkalpojuma 1 viesmīle, soļanka bija kā samazgas, kur bija manāmi pāris gurķi un desa.
Ja tiešām vēlaties kvalitatīvu, garšīgu ēdienu noteikti neiesaku...Ja es būtu zinājusi, kā tas viss izvērtīsies 100% būtu izvēlējusies citus ēdinātājus un kaut vai nedaudz piemaksājusi, lai viss būtu labi.

D

T ToDace 08.08.2011

Tagad taču valstī ir krīze, un saimnieki jums, bagātniekiem parādīja, ko ēd zemnieki!Par šadu ekskluzīvu realitātes šovu saimniekiem vajadzēja arī ņemt attiecīgu samaksu.

D Dace 11.08.2011

Bagātnieki ir tie, kuri sarīkot kāzas var uzreiz, bet šis nav viens no tiem gadījumiem...Ja esi krājis un meklējis šķietami piemērotu, bet beigu beigās to uztaisa tik prastu...
Runāts bija pavisam kaut kas cits. Kurš normāls uzņēmums maina cenu 2 dienas pirms darba izpildes un uz savu roku pārplāno cita vēlmes...Kas nu kuram r krīze un šovs!!!

D Dacei 11.08.2011

Tad tev nekas cits neatliek, kā škirties un nākošās kāzas sarīkot kādā šikā restorānā.

D Dace 12.08.2011

Paldies par padomu...

M māra grīnvalde 31.07.2013

Man, personīgi bija darīšana aar Zemnieku sētu, kas klāja 2 bēru galdus. Bērinieki bija ne tikai paēduši, bet pārēdušies un galds bija skaists un ēdieni supergaršīgi! Un ja Jūs nebijāt paēdusi, tad vainojiet ne jau Zemnieku sētu, bet vainojiety skopuļus, kas nebija pasūtijuši ko ēst!