Zemnieku cienasts - Slikts serviss

Neregulāri, bet esmu šajā kafejnīcā/restorānā pabijis reizes 10mit, kopš 2000šajiem gadiem. Agrāk bija daudz labāk. Tātad, pēdējo reizi biju tur pagājušajās brīvdienās.
Ēdiens tiek gatavots vidēji 30 minūtes, paniegts tiek vēss, mērce auksta, viss peld eļļā. Ēdiena kvalitāte apšaubāma. Pilnīgi noteikti cena neatbilst kvalitātei.
Par galdiņa rezervēšanu paņēma 3 eur, iepriekš par to nebrīdinot. Pie kam rezervēts tika ieejot un piesakoties, ka būsim tik un tik cilvēki un tālāk devāmies uz bērnu rotaļu laukumu. Par ko 3 eur? Kafejnīca nebija pārpildīta, brīvu galdiņu bija pietiekami daudz. Rēķins bija 45 eur, plus tie 3 eur.
Bērnu rotaļu laukums. Jā, saka jau: labāk nekā nekas, bet dažas atrakcijas ir pat bīstamas. Pirmkārt, lielākā daļa ir paštaisīta. Tas nebūtu nekas, ja vien būtu piedomāts par drošību, un laiku pa laikam veiktu apkopes/uzlabojumus. Piemēram Trose. Bērns velk to krēsliņu uz kalnu, daudzās vietās ķerās, iesēžās ar mokām iekšā, piesprādzēties nevar, jo par to nav padomāts. Tā arī brauc, ar risku izvelties laukā. Par to prasa 1,5 eur par trīs nobraucieniem. Piepūšamais batutkalns. Rakstīts, ka virsū kāpt var tikai bez apaviem. Problēmu nav, novelkam kurpes. Bērns mazliet palēkā un velkot kurpes kājās redzu, ka viņa gaišās zeķītes ir absolūti melnas un slapjas. Super. Atrakcija "Kaķa taka" - zemē iedzītie stabiņi kustās, trosei pie kuras turēties ir dzelkšņi. Utt par visu pārējo. Par ko tiek ņemta nauda?
Šķiet ka īpašnieki netiek galā, vai arī vairs nav ieinteresēti savā biznesā. Mani kā klientu viņi ir zaudējuši. Sabojāta ģimenes brīvdiena. Varu arī citur iztērēt to 50nieku, kur ir labāks serviss.

Kolta 17.10.2018

Ārprāts , baltās zeķītes paliek melnas lēkājot pa batutu. Kaut kas neticams.
PS- kopumā šķiet , ka 21. Gadsimtā aug mums punķutapu paaudze, kuri acīmredzot ir taisīti no papīra. Nez kāpēc MŪSU laikos vecāki ļāva mest tas saucamas saulītes dzelzs šūpoles , rāpties kokos un šļūkt pa asfaltu . Izdzīvojām visi, guvām rūdījumu un izaugām par kārtīgiem cilvēkiem.