Zemgales Socialais dienests - Neizprotu

Es esmu neizpratnē par par socialajiem darbiniekim.
Es viņiem zvanīju, lai sniegtu informaciju par kaiminiem kuri dzerstās, par bērniem nerūpejas, bet sociālā darbiniece tik rupji atbildēja, ka sanāk es esmu vainīga un ko es vispār bāžos ieksā.Neizprotu kā viņi pārbauda ģimenes?Sieviete skaitas vientuļā māmiņa ar 4 bērniem.Viņa uztur vīriešus, tā vietā lai rūpetos pa bērniem, bet sociālie atzīst, ka viss ir kārtībā.Kā var trūcīgais strādāt un saņemt visus iepriekš piešķirtos pabalstus, es to neizprotu?Trūcīgā persona nepaziņo, ka viņa ir atradusi darbu, bet sociālais darbinieks to nepārbauda un tik turpina izmaksāt visus pabalstus neraugoties un situaciju valstī.Šī sociālā darbiniece ir Dace, kura visiem palaiž naudas nepārbaudot, kam vajag un kam nevajag un kur tā tiek izlietota.Ejiet pie viņas viņai, ka tik valsts naudu kādam pārskaitit, neskatoties vai dzērājs vai nē.

I

D D 28.02.2011

Zemageles?Kadas zemgales? Rajons, lauki vai kur tieši tas ir, un ka tu zini kas strada un ka sauc darbinieci?Vai tik te tev pakaļu kas neplēš ko?

е Евгений 28.02.2011

Очевидно, что данное положение было введено под влиянием реформ.

T ToInga 28.02.2011

Tev laikam skauž, ka citiem iznāca priekš šmigas, bet tev nē.Labāk sakiet paldies, ka jums ir tāda Dace, kura piešķir tos pabalstus, nevis kā suņi viņu aprejat.Citā vietā jums visiem pabalstu vietā būtu tikai caurums no pīrāga.Dace, lai tev veicas!

, ,,, 28.02.2011

Par tiem bērniem būtu jāziņo uz policiju vai bāriņtiesu (vai kā tur pareizi sauca).

I Inga 01.03.2011

Jā, atvainojos, ka nenoradīju kadas Zemgales.Rīgas zemgales priekšpilsetas socialie.
Es domaju, ka ja šo rakstu lasīs paši darbinieki, tad vini zinas pa ko iet runa un varbūt stingrāk pārbaudīs tos trūcīgos.Jo valstij nau naudas pabalstu izmaksāsanai, bet šajā gadījumā trūcīgā persona sāka strādāt un viņai vēl jo projām maksa visus pabalstus, ko iepriekš bija piesķīrusi.Visi kaimiņi zina kā tā nauda tiek iztēreta, tikai sociālie nē, jeb negrib zināt.Tā vietā, lai mate rūpētos pa bērniem, vīriešus uztur, kurus maina biežāk nekā zeķes.
Man neskauž un nau žēl, es vēlos vienīgi pieverst sabiedrības uzmanību un nebūt vienaldzīgiem, kad tiek tēreta valsts nauda, jo no tā ciesam mēs visi pārējie, kuriem jāmaksā nodokļi.Valsts vīri saka, ka trūkst valstī naudas, bet vaig kautkā taisnīgāk to naudiņu izlietot.Gan jau daudz ir tādu cilvēku, kuriem vispār ir ļoti maz naudas, bet te no pakaļas met.

M Maris 01.03.2011

Inga, tu tada gudriniece, ta ka Sharikovs -- '' Sobachie serdce '', Отнять и разделить . Tu doma ka komuniste .Un pa '' virieshiem'' tev tochno nekada dala nav .

Z zarinsjanka 01.03.2011

Gan jau sociālā darbiniece labāk zin, kam un kādi pabalsti pienākas! Ja sievietei ir 4 bērni, tad ar mūslaiku darba algu viņas gimene tāpat paliek trūcīga.

S sniegs 01.03.2011

Enya - On My Way Home

A aelita 01.03.2011

to Inga bet kā jūs zinat ko un cik viņa saņem ???? vai tik jums netika liegta kāda glāzīte???? :D jo kā gan kaimiņiene var zināt par svešu naudu????
To Zarinsjanka pilnīgi piekritu...