I Inese 01.12.2006

Visiem darbiniekiem firmaa ir darba liigumi, kas paredz sociaalaas garantijas. Nodoklus firma maksaa regulaari. Visi slimiibas gadiijumi firmas pastaaveeshanas 9 gadu laikaa vienmeer ir bijushi apmaksaati, un nav radiijushi nekaadas probleemas. Slimiiba nekad nav bijusi iemesls darbinieka atlaishanai. Firmas "ZELTA MIGLA" vadiiba.

K Krista 05.12.2006

Kādas muļķības!!!!!Līgumā ir raxtīts,bet nekas tamlīdzīgs nav!Kādas sociālās garantijas?Nu kam gan Jūs gribat aizmālēt acis!!Smieklīgi!

I Inese 08.12.2006

Un kuraam aciim savu aizvainoto patmiiliibu demonstreejat Juus ? Vai tieshaam arii jaunajaa vietaa ir probleemas ? Protams, taadas ir un buus visur un vienmeer. Jo cilveeks buus negatiivaaks, ljaunaaks un nekorektaaks, jo vairaak sakraasies probleemu.