C ccc 22.10.2010

Jā, 100% piekrītu. Uz boulingu vēl tā, bet nu uz skvošu man personīgi bail zvanīt :(

A apmeklētājs 22.10.2010

un arī pie samaksāšanas un apavu izsniegšanas briesmīga attieksme !

N no malas 22.10.2010

Man arī tā ir gadījies, uzreiz negribas tur atgriesties! ://///

L Linda 23.10.2010

Es zvaniju uz Zelta boulingu stundu un situacija vai nu aiznemts vai vispar neviens neatbild, nu un ka tada situacija var pieteikties uz boulingu???

M Mairita 25.10.2010

Viekaarshi drausmiiga attieksme, jaaa un sazvaniit man liekas Valdi Zatleru butu vieglaak, aiznemts vai necelj augshaa klausuli.

I Ineta Šmate 26.10.2010

Aizņemts vai vienkārši neceļ klausuli un plus tam visam arī uz norādīto e-pastu nav vērts rakstīt... arī tur neatbild :(

R Ruuta 28.10.2010

Zvans uz "Zelta Boulingu" vienmēr izbojā garastāvokli. Otrā klausules galā atbild sieviete nelaipnā tonī, uz maniem uzdotajiem jautājumiem izturas ar nievājošu attieksmi. Es saprastu, ja tas būtu vienreiz. Bet tā gadās katru reizi, kad zvanu pieteikties uz boulingu.

D Dāvis 28.10.2010

Mūs vispār gribēja apčakarēt, bija vienu brīdi tā akcija, ka spēlē 2 h + vēl 2h, kopā 4h, taču maksā tikai par 2h. Zvanījām pa telefonu, pieteicāmies, uzzinājām ka akcija vēl ilgi būs spēkā, kad atnācām uz "ZB", klientu apkalpošanas ļaļa pateica, ka neies cauri, jāmaksā būs par 4h. Beigās panācām savu, taču attieksme pret šo centru ir mainījusies, vairs tur atgriezties negribās

N Nasty 29.10.2010

Tas ir vinkar6i pretiigi zvaniit 3 dienas peec kaartas kad neviens necelj klausuli..un veel apkalpo ar taadaam sejaam it kaa vinus vispaar piespiez tur straadaat par tiiru velti!tas nekam neder!kaut tas ir jaamaina!!!

R raida 01.11.2010

Uz vietas nelaipna apkalpošana bija tikai pie apviem, citur viss ok.

S Samanta 01.11.2010

pēdējās nedēļās nevarēja tur neko sazvanīt, jo beidzās PLUSPUNKTA akcijas dāvanu kartēm termiņi un visi skrēja tās dāvanu kartes izlietot. Pārējā laikā tur viss ir ok

K Kristine 04.11.2010

Ļoti piekrītu!
Arī oktrobrī vēlējos aiziet uz Zelta boulingu, jo ilgus gadus to biju iecienījusi. Taču sazvanīt man izdevās no 17 reizes (!!), vienā no tām klausuli nometa nemaz nepaceļot, otrajā reizē es prasīju par iespējamiem brīvajiem celiņiem uz ko viņa nejauki atbildēja, ka tuvākās 3 dienas nav. :) Saprotu mēdz gadīties, ka 5dienās viss ir aizsists, bet 7dienu rītos tā NAV..

Šovakar tur biju, bumbu kvalitāte sliktāka, bet jauni apavi, tas it kā liekas vienīgais pozitīvais šajā visā.
Godīgi, stipri esmu vīlusies un man žēl.. viss tikai dēļ attieksmes.