Ze Guru

Ja veelaties dabuut algu, vispirms meegjiniet dabuut paraxtiitu liigumu no darba deveeja puses (kursh jaagaida 3 meeneshi vismaz). Jums var piekasiities par pilniigi jebko, pat izdomaas kautko, ja veelas no jums atbriiivoties un algu neizmaxaat (bez jebkaadiem paskaidrojumiem,... vienalga vai tas ir 1. briidinaajums vai nee) Driixt buut 3. Peec 1. - nekas nemainaas, peec 2. - 50% no algas, peec 3. - lido aaraa no firmas. Man bija tikai 1.

X xxx 01.11.2003

Varbūt vajag normāli strādāt lai nebūtu brīdinājumi, tāpat vien neviens nevienu neatlaiž no darba, acīmredzot es slikti strādājusi!!!!!!!!!!!

E Egita 28.12.2003

jap tur jau tas prikols, ka vajag normaali straadaat. Man pateica, ka vainiiga nebiju... algu neizmaxaaja tapeec, ka bishku nolamaaju firmu...

Z Zane 25.03.2004

Gribu pateikt, ka Ze Guru kantoris ir baigaa miskaste! Savaakti dazzi labi zalji projektu vadiitaaji, kam veel ir daud jaamaacas - jaamaacas ir arii tiem, kas tur straadaa daudzus gadus, kaut vai darbinieku motiveeshanaa un veseliigaa attieksmee! nebriinos, ka projektu vadiitaaji mainaas kaa zekjes!Ar nodoklju maksaashanu neviens iipashi neaizraujas - naudu paarskaita no kaut kaadiem mistiskiem kontiem! ceru, ka jums driiz piegrieziis skaabekli! taapat taa cilveeku chakareeshana arii driiz beigsies!