www.sudzibas.lv Zcena.lv Datora kvalitāte

Zcena.lv - Datora kvalitāte

Nopirku datoru https://zcena.lv/ru/kompjuteri/amd-ryzen-7-2700xvideo-geforce-rtx-2070ram-16gbssd-120gb-vai-hdd-1000gb/. Mani komentāri: komplektācija datoram sastāda no pašām lētākajām detaļām un no tā izriet ļoti daudz mīnusi. Sāksim ar galveno dators ir ļoti skaļs. Datora korpusam ventilatori ir skata un skaņas pēc, nevis lai pildītu tiem paredzēto uzdevumu (dzesētu datoru) . Lai panāktu ka notiek detaļu dzesēšana jāiegādājas papildus ventilators un jācer ka ar vienu pietiks jo redz mātesplate neatļauj pieslēgt vairāk kā vienu, un no šī izriet problēma ar skaņu jo dzesēšanu veic tkai viens ventilators (izvadot silto gaisu no korpusa ārā) un vēl protams Gpu un Cpu ventilatori. Tākā korpusā nav pareiza gaisa plūsma jo strāda tikai viens ventilators korpusā un Cpu, Gpu ventilatori ir spiesti griestes ar lielu jaudu lai detaļu dzesētu un radot tracinoši lielu skaņu.
Tiem kas nopirkt grib intel k procesorus (piemeram i5 9600k) ''labas'' ziņas cpu jūs oc nevarēsiet jo mātesplate to neatļauj. Un vēl papildus tam ir ļoti lēts barošanas bloks kurš galīgi nav no stabilākajiem un kvalitatīvajiem ja viņam kaut kas notiek sakiet atā datoram.

T

W Watafuks 15.03.2019

Ja jau tāds eksperts ierunājies.. kāpēc nesakomplektēji pats savu mega sistēmu ar visiem oc, pareizajiem ventilatoriem un vēl sazin ko?

B Berker1221 18.06.2019

Mos tas eksperts negirb pats nemties ar datoru un nopirka jau gatavu. Ja tu nezini ko raksti.