www.sudzibas.lv ZbShoes Nekvalitatīvi apavi

ZbShoes - Nekvalitatīvi apavi

Pirms mēneša nopirku rudens kurpes veikalā ZbShoes. Cena bija zema- Ls 20, tāpēc apzinājos, ka kvalitāte var būt slikta. Vizuāli apavi izskatījās labi, bez defektiem un domāju, ka vienu sezonu noteikti nokalpos.

Sākoties vēsajiem rītiem, nolēmu sākt valkāt jaunās kurpes. Pirmajā dienā, pēc nostaigātiem 5km man bija nodiluši pasitņi papēžiem. Tie bija nodiluši tā, ka to nebija gandrīz vispār- bija tikai pliks papēdis.

Šodien aizgāju uz veikalu un teicu, lai salabo. Pārdevēja man atbildēja, ka oriģinālie pasitņi ir domāti tikai veikalam un pārdevējs par tiem ir atbildīgs līdz pārdošanas brīdim. Teica, ka man uzreiz bija jānomaina pasitņi un jāuzliek pēdas daļai vēl viena zoles kārta- respektīvi, ja turpinātu nēsāt, man izdiltu arī zole.

Teicu, ka tad jau sanāk, ka viņi pārdod nenokomplektētas kurpes, kuras pēc nopirkšanas nav lietojamas. Man strupi un nelaipni tika atbildēts, ka noteikumos tas ir atrunāts un man nekas netiks labots.

NEIESAKU iepirkties šajā veikalā, jo nopirktās kurpes nav lietojamas. Tās nenēsātas ir jau jānes pie kurpnieka un jālabo, kas ir vēl +Ls 5

Arī attieksme ir divkosīga. Kad iepērcies, smaida un ir jaukas pārdevējas, kad nāc ar sūdzību, sviež acīs noteikumus un ātri cenšas atbrīvoties, lai neaizbiedētu citus klientus.

Nekad tur vairs neiepirkšos un neiesaku nevienam to darīt!

B

T ToBubīte 08.09.2011

Uz kārbas droši vien bija rakstīts, ka tās kurpes var vilkt kājā vien izvadot pēdējā gaitā!

Z Zane 09.09.2011

Man ar šīs firmas veikalu ir bijusi laba pieredze, tiesa gan ar to, kas atrodas K.Barona un Blaumaņa ielas stūrī. Defektīvus apavus esmu nesusi atpakaļ un parasti arī korekti ir apmainījuši. Pasitņa nolietojums noteikti nav veikala atbildība, bet, ja nav bijis iepriekš norādīts, ka tie ir apavi, kas domāti valkāšanai telpās, tad profilakses uzlikšanas pieprasījums tūlīt pēc nopirkšanas noteikti nav nopietns, jo kādu laiku jau tam apavam ir jākalpo.

L Liene 18.09.2011

par pasitņiem pārdevējām ir taisnība, tie kas ir pārdošanas mirklī ir domāti tikai un vienīgi mērīšanai veikalā. kad nopērc apavus tad uzreiz maini pasitņus. Vajag lasīt noteikumus, kurus pārdevējas sprauž klāt čekam... ne jau smukumam tas.

R Roberts 05.12.2011

5 km ar kurpe?pa asvaltu, tev kedas vaidzeja nopirkt.tu vel izdoma tenisu ar ssam uzraut.

P pole 06.12.2011

es ari nopirku tur 2 parus kurpju, vienas bija griekju sandeles pa ls 18 un otri bija ziemas zabacinji lidz celis pa ls 50, tas sandeles vilku 2 vai 3 reizes un pamatigi berzhas papedis, zabacinjiem savukart papezhi nav pat piestiprinati kartigi, vnk kautadi plastmasas klipshi, naksies lkm limet vai mainit nezinu, uzvilku vienu reizi un ari vinjam papedis jau berzhas nost ta it ka butu uzvilktas jau kadas 10 reizes vai vairak. pashas kurpes nav nemaz tik slikktas bet zole un papezhi ir drausmigi, uzreiz jamaina un tie ir papildus terinji, gribetos iegadaties normalas kurpes kuram nekas nav janomaina un kuras jau apstradatas ar tiem airosoliem un smerem, neesmu sajusma ka tiklidz pirku kurpes pardeveja man saka piedavat visus iespajamos kopshanas lidzeklus laigan pateicu ka man jau tadi ir vinja sha vai ta uzstaja. protams nenopirku, jo nebij tada vajadziba, bet vnk fascine, ka ta uzbazhas