www.sudzibas.lv ZB.LV jeb MFL Serviss Nepamatoti ielika kredītreformā!!!

ZB.LV jeb MFL Serviss - Nepamatoti ielika kredītreformā!!!

ZB.LV jeb SIA "MFL Serviss" mani pilnīgi nepamatoti ielika Kredītreformā!

Visam iemesls ir tāds, ka viņu darbinieki neseko līdzi, ko paši ieraksta līgumā un neseko līdzi arī informācijai, ko iesnieguši viņu klienti. Īsāk sakot, tas notika tāpēc, ka meistars skaidri un saprotami uzrakstīja manu e-pastu, pa kuru pieteicos saņemt e-rēķinu, līgumā, bet operators to nespēja izburtot un ierakstīja nepareizi. Rezultātā, kad atteicos no pakalpojumiem (jo mainīju dzīvesvietu un internetu pārnest nevarēja uz jauno adresi), man parādiem nevajadzēja būt, bet viņi tikai sūtīja rēķinu uz neesošu e-pastu. Jau pēc divu mēnešu gaidīšanas, pat nemēģinot ar mani jebkā savādāk sazināties (viņiem bija mans telefona numurs), viņi iesniedza datus SIA Creditreform Latvia. Es par to uzzināju tikai tāpēc, ka iepriekšējās dzīvesvietas saimnieks bija tik laipns un sazinājās ar mani. Ja nav slinkums, lasot tālāk var uzzināt visu detaļās.

ZB.LV pieslēdza man internetu, kad bija akcija - 3 pirmie mēneši bez maksas. Līgums tika noslēgts uz gadu. Pieteicos, lai rēķinu saņemtu e-pastā. Līgumā e-pasta adrese ir salasāma skaidri - kas ir būtiski! Taču pēc 3 mēnesiem man vajadzēja pārvākties. ZB.LV uzzinot jauno adresi teica, ka varēšu pārnest savu pieslēgumu. Pēc dažām dienām pārvācos un gribēju saukt meistaru, lai visu izdara, bet izrādījās, ka tas vairs nav iespējams. ZB.LV operators solīja noskaidrot situāciju, kā problēma tiks atrisināta un pārzvanīt man, lai pateiktu, ko un kā darīt. Pēc neilga laika saņēmu zvanu un ZB.LV teica, ka sakarā ar radušos misēkli, viņi apņemas lauzt ar mani līgumu nepieprasot līgumsodu. Man tikai vajag aiziet un uzrakstīt iesniegumu.

Aizgāju pie viņiem, uzrakstīju iesniegumu, tajā norādot, gan savu telefona numuru, gan arī (kā uzņēmuma pārstāvis teica) norādīju interneta pieslēguma adresi. Tā arī nekādu atbildi vairs no viņiem nesaņēmu. Ticot viņu solījumiem, pieņēmu, ka viss ir nokārtots. Taču izrādījās, ka viņi sūtīja rēķinu uz nepareizi no līguma norakstītu e-pasta adresi.

Pēc 4 mēnešiem saņēmu ziņu no iepriekšējās dzīvesvietas saimnieka, ka man atnākušas vēstules no SIA Creditreform un no vēl kaut kāda cita uzņēmuma rēķins.

Izrādās, ka viņi pat nemēģinot ar mani sazināties jebkādā citā veidā (piemēram, pa telefonu) saistībā ar rēķinu nomaksāšanu, nodeva manus datus SIA Creditreform Latvia.
Piedevām, otras vēstules sagatavošanas datums bija vēlāks nekā SIA Creditreform Latvia vēstule. Tā bija no SIA Balticom Data ar lūgumu nomaksāt nesamaksātos rēķinus!!!

Es zinu, ka teorētiski šie uzņēmumi ir saistīti, taču SIA Balticom Data nav ar mani noslēgusi NEVIENU līgumu - uz kāda pamata tika sagatavots šis rēķins?!

Pēc šādām ziņām steidzu uz ZB.LV apkalpošanas biroju, kur tas pats cilvēks bija pretī, kas pāris mēnešus iepriekš. Viss tika izrunāts, viņu datu bāzē mans e-pasts tika izlabots un vienojāmies, ka SIA MFL Serviss ņems mani ārā no SIA Creditreform Latvia sarakstiem, ja apmaksāšu rēķinu, kuru beidzot man sūtīja uz pareizo e-pasta adresi.

Mājās, pārbaudot saņemto rēķinu, konstatēju vairākas nepilnības:
1) rēķina izrakstīšanas datums nebija tā diena, kad tas tika sagatavots un man nosūtīts, bet gan datēts pāris mēnešus vecs;
2) rēķina apmaksas termiņš bija atpakaļejošs (jau pāris mēnešus garām);
3) apmaksas objekts bija "Soda nauda...", kas ir pretrunā LR normatīvajiem aktiem, jo līgumā netika atrunāts, ka var tikt pieprasīta soda nauda;
4) gan sarunās ar ZB.LV operatoru, gan uzņēmuma pārstāvi pirmā iesnieguma rakstīšanas brīdī tika noskaidrots, ka līgums tiks lauzts nepiemērojot līgumsodu (tas rakstīts arī manis iesniegtajā iesniegumā). Līdz ar to rēķinā būt jāiekļauj tikai un vienīgi maksa par vienu mēnesi, jo līgums tika lauzts ceturtajā tā darbības mēnesī;
5) "soda naudas" apmērs "jaunajā" tikko saņemtajā e-rēķinā tika norādīts LVL 30 apmērā, bet kopā apmaksai bija norādīti LVL 46, 58 (bez paskaidrojuma, par ko man vēl būtu jāmaksā).

Tagad esmu visu šo aprakstījis pretenzijā pret SIA MFL Servis, kurā pierakstīju arī kādas būtu pieņemamās rīcības atbilstoši LR normatīvajiem aktiem, noslēgtajam līgumam un SIA MFL Serviss paustajiem solījumiem. Gaidu no viņiem atbildi.

Cerams, ka mans mūžs drīz neaprausies!

N

A Anatolij 13.01.2010

Da tak i est, davno izvestno chto zb.lv razvodnaja kontora, imenno takih xitrim sposobom i vitjagivaet dengi. Ne pervij raz slishal pro podobnie sluchai.

R RAMONA 27.02.2010

man sanaca kkas interesants ar to zb!!kad partraucu liguma saistibas tad man deva tadu ka lizinga laiku samaksat!!bet tie 3menesi vel nav pagajusi bet esu jau creditreform!!!tad jajauta vai viniem no ta vieglak paliek!!!kas tad jadara lai no ta visa tiktu vala!!!man tak vel ir menesis laika!!!ko ari taisos izmantot!!bet kapec caur kredit...es nesaprotu!!vai tiesam vieglak paliek!!!

E edgars 29.08.2010

trakums...tagad esmu tada pasa situacija ka tu un sodien eju rakstit iesniegumu ka sakara ar vietas mainu nevar pielsegt man netu...ceru ka tiksu labaak cauri kaa juss, , ,
chist zb!

J Jana 07.02.2011

man ari bija kaut kas loti [slēpt]@ pulejos atteikties no vinu pakalpojuma veselus 6 menessus, bet ligums tika noslegts apm pirms 6 gadiem uz citas personas varda, kurs jau sen nedzivo Latvija un nav deklareets ssajaa dzivesvietaa, ari ligus nav sadlabajies, bet firma varot slegt pakalpojumu tikai ar ligumaa mineeto personu!!!???