www.sudzibas.lv ZAZA CAFE nemaksā algu

ZAZA CAFE - nemaksā algu

Strādāju šajā uzņemumā par adminisktratori. Divas nedēļas pirms uzņēmuma atvēršanas strādāju, lai kafejnīca vispār varētu uzsākt saimniecisko darbību. Bija mutiska noruna, ka par to saņemšu autoratlīdzību 175Ls apmērā (lai darba devējam nevajadzētu maksāt nodokļus).
Pēc saimnieciskās darbības uzsākšanas parakstīju darba līgumu. Mana kļūda bija tajā, ka piekritu parakstīt līgumu, kurā piekrītu strādāt par minimālo samaksu un saņemt naudu par nostrādāto darba laiku (laiku, kuru pavadu ofisā). Mutiska vienošanās bija, ka mana mēneša alga būs 350Ls, kurus saņemšu aploksnē. Arī bārmenes strādā uz līdzīgiem noteikumiem (tikai samaksa ir daudz mazāka).
Pēc divu nedēļu zvaniem un sarunām ar darba devēju par to, ka vēlos saņemt autoratlīdzību par ieguldīto darbu beidzās nesekmīgi. Uzrakstīju atlūgumu. Tika solīts, ka nauda tiks pārskaitīta un varu nesatraukties. Tomēr satraukumam bija pamats, jo man atkal divas nedēļas nācās zvanīt darba devējam. Šoreiz telefons vairs vispār netika celts augšā. Iesniedzu iesniegumu valsts darba inspekcijai un nākamajā dienā saņēmu pārskaitījumu 24Ls apmērā par mēneša darbu.

N

S Shtrunts 08.09.2011

nakamreiz neej stradat par adminisktratori, pamegini par administratori ?