Zauers Partneri Sia - Zagļu kompānija

Nekādā gadījumā nenesiet savus mobilos telefonus uz remontu šai kompānijai un arī nepērkiet no viņiem neko! Šī vilvāržu kompānija nozaga manu telefon! Nodevu uz labošanu savu 5s iphonu, kuršs man netika atgriezts atpakaļ! Daudzu mēnešu garumā, viņi baroja mani ar solījumiem, ka drīz būs, drīz būs... Pēc imei koda pārbaudu, ka mans telefons aktīvi tiek lietots, jeb viņi manu telefonu ir pārdevuši! Pie tam telefonu sarunās piedāvā, lai gan drīzāk uzspiež nepatīkamā tonī, man citu telefonu, kuršs tik pat labi arī var būt nozagts kādam citam. Protams, tā ir kriminālieta, par ko viņiem nāksies atbildēt! Vēlos vnk pabrīdināt, ka nododot šai firmai savu telefonu, varat to atpakaļ nesaņemt!

J jaunnais 20.01.2015

paldies

Y YoYo 20.01.2015

Šitas ir kaut kas nedzirdēts.
Ko viņi Tev saka, kur ir, kur palika tavs I-phone, kas ar to notika, ka nevar atdot klientam.
Vai viņi uzņemas atbildību un gatavi tev kompensēt ... apmaksājot jaunu tādu pašu i-Phone 5.
Ja atsaka, tad kāds ir pamatojumus?

B bezkrāpniekiem 24.01.2015

Pēdējā sarunā man skaidri tika atbildēts, ka varu vērsties, kur vien gribu, ka neko nespēšot pierādīt (laikam pamatojoties uz to, ka kvītij, kura tika izsniegta nav pat numura un uzņēmums ir pārreģistrēts ar citu nosaukumu. Tagad Zauer un partneri saucas SIA Zauer Latvija). Vārdu sakot nācās papētīt šo uzņēmumu un nu nelikšos mierā. Kā arī telefonu vietā man piedāvāja, vienīgi LIETOTU! Protams, absurds!