www.sudzibas.lv Zarku razotne Apmaana straadniekus

Zarku razotne - Apmaana straadniekus

Labdien. Uzmanieties no cilveeka ka ir privaat uzneemeejs Kaarninos ,vins nodarbojas ar zaarku razosanu, viirs ar baltu baardu. Nezinu cik vins ir piekraapis daudz cilveekus, bet vins nav cilveeks. Kad pirmo reizi aizgaaju straadaat pie vina, vins no sevis iedomaajas nezko bet zinaasanas nav, no saakuma iesaaku straadaat centos visaadi, bija viss kaartiibaa paneemu avansu. Tad vienu dienu sis man saka ka visus straadniekus laizot iisaa atvalinaajumaa tai skaitaa arii es devos.Vins mineeja uz nedeelu, vins zvaniisot kad jaanaak atpakal. Pagaaja nedeela, vinam zvanu, vins atkal acel uz nedeelu. Pagaaja atkal nedeela zvanu vinam neatbild, suutiijusms, lai atsaucaas un vismaz atdod otru pus naudinas. Biju pat uz maaju pie vina aaraa nenaak. Biju darba vietaa suni laiz virsuu. Tad ir jautaajums, vai tas ir cilveeks?

D

I ingus 12.01.2009

Labi, nepirkšu pie viņa sev zārku.