Zariņi

Cien. atpūtas pie jūras baudītāji! Aprakstīšu mūsu piedzīvojumus un vilšanos noīrējot brīvdienu māju ?Zariņi?, it ka ? jūras krastā?. Māja atradās ciematā , līdz jūrai ir 800 ?1000 metri (ar mašīnu nebija iespējams piebraukt, jo izrādās, ka zeme pie jūras pieder citiem īpašniekiem un bija nobloķētas iebrauktuves) , kaut internet lapā rakstīts , ka mājas iemītniekiem pieejama privāta

X x 26.08.2004

Turpinajums. 12.00. Bija plkst. 10.30, visi vēl gulēja otrā stāvā , bet viens cilvēks no mūsu ceļojuma biedriem bija nokāpis uz pirmo stāvu uz WC, uz dušas telpu , iznākot no dušas, viņš ieraudzīja , ka mājas saimniece klusiņām ar savu atslēgu ir atslēgusi durvis, bez zvanīšanas pie durvīm, bez klauvēšanas, un atrodas mājas pirmajā stāvā. (māju mēs noīrējam pilnīgi visu) Saimniece negaidot jautājumu par savu ielaušanos , teica: ? Es te klusiņām ielavījos, negribēju nevienu pamodināt, bet gribēju paskatīties, vai kāds var man samaksāt naudiņu.? Interesanti, kāda veida, ja negribēja nevienu pamodināt? Jāpiezīmē, ka pirmajā stāva mums mierīgi bija atstātas somiņas ar naudas makiem, Uz pakarama karājas jaka ar maku. Mums pat prātā nebija, ka pirms plkst. 12.00, saimniece atļausies ienākt iekšā. Novēlu šādu atpūtas māju saimniekiem iemācīties elementāras ētikas normas, tad būs viss kārtībā!

M Monvid 31.08.2004

Ir jaaveic pretpasaakumi pret taadiem "viesu namu" tureetaajiem kaa sie "Zarinu" iipasnieki.Pavisam nesen arii mums bija "laime" iepaziities ar sjo namu viesiem.Tas tika pieteikts pa telefonu jau 2 nedeeljas ieprieksj,taa kaa domaajaam,ka viss buus ok.Atbraucaam sestdienas vakaraa ap pusdevinjiem un secinaajaam,ka 'viesu nams' atrodas kautkaadaa bijusjaa kolhoza centraa,kur netaalu ir pussagruvusi padomju celtne.Taa maaja,kas bija atteelota bukletaa "bija aiznjemta",lai gan neviens viesis tur netika maniits,mums piedaavaaja pa ls 30 palikt blakus esosjaa "Liivaanu tipa" maajelee ar drausmiigu apkaartni - nepljauts zaalaajs,kautkaada veca kurtuve blakus ar malkas greedaam.Vaards "bardaks" te vareetu buut kompliments!Slavenais staasts par "privaato pludmali" nespeeja muus paarliecinaat tur palikt.Apkaart veejoja kuuts aromaats,kas pats par sevi nav nekas briesmiigs,ja taa buutu lauku saimnieciiba utt.,bet te ir vispaar cits gadiijums - pilniiga necienja un bezatbildiiba pret cilveekiem,kas brauc 250 km kopaa ar beerniem jauki pavadiit nedeeljas nogali.Vislabaakais bija tas,ka ,protams,nevareejaam atrast citu vietu kur palikt,jo viss sestdienaas ir aiznjemts.Braucaam uz Ventspili,kur,paldies Dievam,bija vietas viesniicaa."Zarinju" iipasjniecei ir jaanodarbojas ar pilniigi citaam lietaam,nevis viesu uznjemsanu!Nebrauciet uz Saraikju viesu namu "Zarinji" !!!

J jaanis 18.12.2006

Vispār, Zariņi ir Brīvdienu māja... tas ir viens, tāda tipa mājas Latvijā parasti paredzētas kolektīvai iedzeršanai, ta saucamai, svinēšanai...Otrkārt, apmeklējiet www.vietas.lv, lai varētu pārliecināties par to, cik tālu no dotās mājas atrodas jūra vai ezers... tam paredzeta interaktīvā karte, tur aprtuveni var redzēt arī to, pa kadu ceļu varētu piebraukt tuvak jūrai, ja ir mašīna un karte pie rokas, tad vietu pie krasta nav grūti sameklēt.Treškārt, nekad neuzticaties bukletiem vai pat interneta resursiem... tā ir reklāma, kas noder ceļojumu idejām. Ja gribat būt droši, uzticaties cilvēku atsauksmēm. www.vietas.lv tādas ir.Ceturtkart.. jārezervē laikus. Labas vietas tiek aizņemtas jau mēnešiem uz priekšu. Tapēč brīvas var būt.. vai nu tikko atvērtas, nereklamētas, vai nevisai labas vietas.Pieckārt, Latvijā, reti kurš(diez vai vispār) var palielīties ar savu privāto pludmali jūras krastā. Ticamākā gadījumā ta var būt izīreta, bet pēc likumiem pastāv arī tauvas zona, kas dod iespēju gan nopeldēties, gan pastaigaties.Seškārt, nekautrējaties citiem, forumos un citās virtualās un nevirtualās diskusiju vietās jautāt padomu vai idejas atpūtai. Neviens par to pa galvu nesitīs.Novelu patīkamu atpūtu turpmāk!