www.sudzibas.lv Zara-Spice Pardevēja ar neapmierinātu gimi un paceltu balss toni

Zara-Spice - Pardevēja ar neapmierinātu gimi un paceltu balss toni

Gribeju airadit Zaras veikala Spice pardevejai, biju iepirkties un man loti nepatika cik bezperosoniski un neapmierinatu gimi un paceltu balss toni mani tur apkalpoja pardeveja Laura, noteikti sis sievietes del es vairak neiegriezisos saja veikala!
Vadibai daretu izvertet savus darbiniekus

Z Zanda 14.01.2009

Katram jau tas ģīmis savādāks, varbūt kādam arī tavs šķiet bezpersonisks un neapmierināts!Nevar visi izskatīties pārlaimīgi un ar smalkām balstiņām. Un vispār jau uz veikala iet iepirkties nevis skatīties kāds katram ģīmis :)

I Ieva 14.01.2009

Atbalstu Madara, jo stradajot apkalpojosa sfera, pirma prasiba butu laipniba pret klientiem.Man pasai ir bijusas tadas situacijas, kur pec tadiem gadijumiem eju ar likumu un vairs neiegriezos sadas iestades.

A Attieksme... 14.01.2009

Nesaprotu tavu sūdzību. Iespējams, ka pārdevēja slikti jutās, tāpēc arī tev neuzsmaidīja.Iegriezies gan šajā veikalā vēlreiz, un iespējams šoreiz viss būs kārtībā.

Mamma 14.01.2009

man gan tur patika- laipnas pardevejas, laba un kvalitativa prece, zemas cenas.

4 4u4undras 14.01.2009

Vam nado exatj v Ameriku..tam vse ulibajutsa...a pro sebja dumajut-gde bi Vas ukokowitj...Mozhet kak raz u Vas na lice bila neliceprijatnaja i omerziteljnaja grimasa...fe!fefa4ka!

I Ieva 14.01.2009

Tapec Latviesi ir nozelojama tauta, un tik raud ka baiga krize iestajusies, nozelojami!!Vajag smaidit viens otram, nevis staigat pa ielam sagrieztiem gimjiem.Tad ari dzive uzlabosies.Un par musu apkalpojoso sferu vispar nav ko runat Latvija, ir retas iestades kur prieks atgriezties, jo esi labi apkalpots.Pati braukaju pa arzemem, un zinu, ka ta ka pie mums nav nekur pasaule.

Z Zanda 22.01.2009

Arzemēs jau cilvēks piedzimst ar savilktiem sejas muskuļiem smaidā hi-hii

K Klients 22.01.2009

Labākais apģērbu veikals, drēbes gan darbam, gan privātai dzīvei pērku tikai tur. Cenas tiešām labākās rīgā, kvalitāte par šo naudu pieņemama, personāls savā attieksmē pret mani kā klientu vienmēr ir bijis ok!!! Tā kā nevajag, varbūt pati skarbi vērsies pie pārdevēja ar iedomīga latvieša skatienu...neticu...

K klients-pārdevēja 03.07.2009

pazinu šo pārdevēju personiski (strādājot tur ) pilnīgi iedomīga maita!!!Iedomājas no sevīm nezin ko tikai, dēļ tā, ka ir vecākā pārdevēja, pilnīgā muļķe, ... :D

A Alina 08.09.2010

nu ja maksa 1, 20ls stunda pirms nodoklu nomaksas, nevienam negribas smaidit

K Kašiņš 08.09.2010

He man ir 1.10pirms nomaksas un smaidu vienā smaidīšanā:))