Zara/ Spice - Apkalpošana

Sācies sale periods gandrīz visos veikalos un zara ir viens no veikaliem, kas nav tendēts uz izpārdošanu, veltot laiku staigājot zara veiklā izvēloties preces un paņemot vēl extra izmēru, lai atvieglotu darbu darbiniecēm, jo darbinieku pienākums būtu atnest man lielāku/mazāku izmēru pielaikošanas kabīnēs pēc vajadzības. Tad nu lūk ieejot pielaikošanas kabīnēs es drīkstēju ienest 6 no savām 12 atlasītajām lietām un pārējās darbiniece attteica saglabāt, lai apmainītu pēc pielaikošanas. Kas tas par sviestu? Staigāju, tērēju laiku, meklēdama istās perles un man atsaka to pirkšanu? Es jau nelūdzu ienest visas 12 mērīt? !
Zara vissliktākais customer serviss ever! Darbinieces attieksme bija ārprātā nepieļaujama, protams, ka viss jau slēpjas saknē, kāds darba devējs tāda attieksme:)

TasEsLV 27.06.2017

Nu ja neļauj tev atlikt malā un pēctam uzmērīt izej pie pielaikošanas kabīnes un pakar jebkurā plauktā... Lai nes pa vietām vai arī tev paveiksies un drēbes tev tur stāvēs - varēsi iet mērīt.