www.sudzibas.lv Zantes ģimenes atbalsta centrs Vardarbība un apmelošana, nekompetenti darbinieki

Zantes ģimenes atbalsta centrs - Vardarbība un apmelošana, nekompetenti darbinieki

Pirmoreiz saskaros ar tik klaju bezkaunību un nekompetenci, nolaidību savā darbā un pat ļaunprātīgu sava Amata pilnvaru izmantošanu.
Sākotnēji viss liekas tik pasakaini, klusa vieta. Daba, skaists skats, mājīgi, tevi aprūpē, pabaro, visi darbinieki atsaucīgi, laipni.
Bet tai pašā laika tev aiz muguras saraksta dokumentos apmelojumus.
Bērni savā starpā kaujas, lielie sit mazos, sper ar kajam, durem pa seju.
Audzinātāji nekā nereaģē. Nemāk apieties ar parastiem bērniem, kur vēla ar traumētiem, nesaprot neko no pedagoģijas.
Bērnus soda, draud, apsaukā, ierobežo, izved no nerviem, rada stresa situācijas kuras nelabo. Tā vietā visu pasliktina, nepamatoti uzbrūk klientiem ar personīgiem apvainojumiem. Visu laiku uzbāžas un jaucas kur nedrīkst.
Savas rīcības rezultātā visas situācijas noved līdz pēdējam sliktākajam variantam.
Te var rakstīt vel daudz, katru dienu kādas šausmas.
Liels paldies atsaucīgajiem mīļajiem darbiniekiem, kuri aiz muguras ir spējīgi šādi bezkaunīgi apmelot ar izdomātiem nenormāli šausmīgiem faktiem, lai panāktupalnkta, gaidīta, mīlēta, aprūpēta bērna atņemšanu mīlošai mātei, kura no visas sirds un visiem spēkiem darīja visu lai bērnam būtu labi.
Paldies, ka teuamejat manu zīdaini izraujot no mātes rokam ar varu un aizvedot nezināmā virzienā.
Lai jums tas viss atgriežas 20x. No sirds novēlu.