www.sudzibas.lv Žanna Jorofejeva Diplomdarbi un citi darbi

Žanna Jorofejeva - Diplomdarbi un citi darbi

Šī sieviete izmanto cilvēku uzticību, izkrāpj naudu. SS.lv ievietojot sludinājumu, ka 15 Profesionāla komanda izstrādā bakalaura, maģistra darbus un citus studentu pētījumushttps://www.ss.lv/msg/lv/work/courses-education/preparation-for-exams-courses/degree-works/mxdfo.htmlrealitātē piekrāpj, vēl netrūkst nekaunības, lai aizvainotu jau tā izmantotos cilvēkus.Lūdzu neuzķerieties uz šāda veida krāpniekiem.

R Rakstu 29.04.2015

1) Iztulkošu pa burtiem. Aaaaaaaaaaaaaaaaa, tu spried par manām juridiskajām zināšanām, bet tev pašam tādu nav. Unikāls jēdziens -, , civiltiesisks pārkāpums" :) Var. lūdzu, sīkāk izskaidrot šo jauno unikālo jēdzienu?
2) Atgādināšu, jebkuram, arī organizācijām, ir tiesības atspēkot nepamatotu sūdzību, norādot uz patieso sūdzības autoru. Šajā gadījumā tā ir klienta, nevis nemaksātāja provokācija. Žanna jau sen varēja ievietot informāciju par klientu, kas ir negodīgs, ja, kā rakstāt, viņa nedarītu, , Laiks saprast, ka pašam ir jaatrisina savas problēmas ar klientiem, nevis izlikt to visu publiski!"
3) Kas par muļķībām par datu nopludināšanu??? Nevienai tāda tipa organizācijai vai privātpersonai nav intereses bez iemesla graut savu reitingu. Te ir cita situācija - klients - nemaksātājs.
4) Un no kurienes tas muļķīgais stereotips, ka, , klientam vienmēr taisnība"? Tas attiecas uz veikalu pārdevējiem, bet organizācijas un īpaši pašnodarbinātie ir tiesīgi izvēlēties, ar kuriem klientiem sadarboties, slēgt līgumus, ar kuriem nē. Un, ticiet man, klienti - nemaksātāji vai nekārtīgi maksātāji, kā arī neadekvāti rupji klienti nevienam nav vajadzīgi. Mums visiem (nozarē) ir vairāk pasūtījumu, kā spējam veikt. Jūs brīnītos, ja zinātu, cik pieprasīti ir pakalpojumi, īpaši pirms eksāmeniem.
5), , Ne es, ne mani draugi vai paziņas noteikti neizmantosim Jūsu pakalpojumus" - esi pārliecināts? Gudrs cilvēks galvo tikai par sevi un savu rīcību, ne par draugiem un īpaši ne par paziņām. Skaļa un tukša frāze.
6) Es lēni un pa burtiem izskaidroju, ka KL nav panta, kas noteiktu, ka pakalpojumus sniegt ir nelikumīgi, par pārkāpumu tas tiek uzskatīts akadēmiskajā vidē, bet viennozīmīgi ne KL, ne CL, un pat ne APK izpratnē. Attiecīgi, sakncijas tiek piemērotas akadēmiskajā vidē, respektīvi, students pārkāpj šīs vides, , likumus". Te tev pašam juridiskās zināšanas ir apaļa 0, jo visi likumi tiek jaukti vienā putrā. Un tu spriedīsi par manu kompetenci? :D

A aaaaaaaaaaaaaaa 29.04.2015

Iepriekš tieši Jūs rakstījāt gan par neizdevušos nozieguma mēģinājumu, gan par likumpārkāpumu, gan arī par civiltiesiskām attiecībām. Lūdzu izskaidrojiet visu, ko Jūs ar to domājāt!!! Kaut kā neatceros, kurā brīdī mēs pārgājām uz Tu, bet tas arī šo to par Jums izsaka...
Kādas sankcijas var tikt piemērotas akadēmiskajā vidē, ja students nav neko iesniedzis? Tikai uz tā, ka kāds paziņo augstskolai, ka attiecīgā persona gribēja nopirkt darbu?! Nedaudz smieklīgi! Tā var baidīt cilvēkus bez juridiskās izglītības.
Delikts ir civiltiesisks pārkāpums, kas nav līgumapārkāpums. Neatbilstīga darbība vai bezdarbība, par kuru cietusī persona civilā procesā var prasīt zaudējumu piedziņu, ja šī neatbilstīgā darbība nav tikai līguma pārkāpums. Civiltiesību pārkāpumu tiesības galvenokārt attiecas uz kompensāciju piešķiršanu par personisku kaitējumu vai zaudējumiem, kas radušies nolaidības rezultātā. Taču tās aizsargā arī citas tiesības, piemēram, reputāciju, personisko brīvību, īpašumtiesības, īpašuma esību un komercintereses. Galvenais izmantotais tiesiskās aizsardzības līdzeklis ir zaudējumu piedziņa, taču dažkārt tiek izmantoti izpildraksti, lai novērstu kaitējumu atkārtošanis. Oxford Dictionary of Law, 467
Eiropas Savienības terminu vārdnīca. — R., UNDP, 2004
Ieliku ar visu atsauci, lai ziniet, ka tas nav nekāds jauns un unikāls jēdziens! Ceru, ka ņemsiet to vērā rakstot darbus!

R Rakstu 29.04.2015

Pārejam uz personālijām? :)
Lasiet manu komentāru vēlreiz, tur viss ir pateikts.
Iekopēt, meklējot ar google pirmo, kas lappusē atrodams, vēl neliecina ne par kompetenci, ne par argumentācijas prasmi. Šajā situācijā ir runa tieši par akadēmiskās vides, respektīvi, augstskolu, līguma pārkāpumiem. Ja tā mīlat citātus, iecitēšu arī es:, , Tāpat Interneta vidē tiek sarunāti darījumi par akadēmiska darba atalgotu izstrādi, pirkti darbi dažādos interneta portālos, lūgts paziņām un draugiem pārsūtīt akadēmiskos darbus un saņemt tos, lai iesniegtu novērtējumam (pārstrādājot šos darbus vai iesniedzot jau esošā formā u.tml.)." (http://www.lu.lv/studentiem/studijas/ka-studet/akademiska-etika/petijumi/krapsana/
Ceru, ka ņemsiet vērā manus ieteikumus pilnveidot savas latviešu valodas pareizrakstības prasmes. Piemēram, pirms divdabjiem utt. jāliek komats.

B bakmagdarrbi 29.04.2015

Varbūt uztaisiet savu diskusiju lapu un sāciet diskutēt TUR?

T tutafrutta 04.05.2015

apbrinojami stulbi cilveecini

T tutafrutta 04.05.2015

veemiens naak no tiem, kas kautko pieraada internetaaa .

eu, juus, prieks tam ir tiesas zaale.
jeb tur ir par daudz prieks jums abiem prasiits