Zane Eikena īrniece - Izmet labas mantas

Labdien! Gribu jūs brīdināt, ja izīrējiet kādam mēbelētu dzīvokli, līgumā uzskatiet visas mantas, katru dakšiņu, krūzīti, ko jūs īrniekiem atstājiet, lai nesanāk tā ka man, kad viss ir pazudis dienā, kad īrnieki ir prom. Pārsūtīju savai bijušajai īrniecei e-pasta saraksti>

...bet viņa tik bola acis. Finālā zaudējumi ap 100 Ls. 2x2m gultas pārklājs, trauki, kūku formas, naži, bērniem piparkūku formiņas no stokmann un ikea, jauni mīklas ruļļi, viss kas šobrīd uz svētkiem ir tik ļoti nepieciešams. Zaudējumos neskaitu dakšas, krūzes, karotes, glāzes uc sīkākus virtuves piederumus.

E

Bet Jūs nomaksājāt nodokli par to, ka izīrējāt dzīvokli???????

I Iluta 21.12.2013

Ienakums no nekustama ipasuma 10% un ir maksajams 1x gada pec dekleracijas uzrakstisanas. Kads tur sakars ar to, ka irnieki apzagusies?

I Iluta 21.12.2013

Ienakuma nodoklis, ne ienakums...

L Lepnā Lavīze 21.12.2013

Ir gan sakars. Ja saimniece apzog valsti, nemaksājot nodokļus, tad ir tāda pati zagle kā tā Zane. 90. gados daudzi dzīvokļus dabūja simboliski par sertifikātiem, pat santīmu neielika, lai nopirktu. Vai arī spekulēja treknajos gados. Normālā darbā strādājošs cilvēks nevar sev nopirkt vairākus dzīvokļus Rīgā, lai uzvārītos, spekulējot ar izīrēšanu - vismaz 100 Ls pa virsu par neko. Ja tos, kas nemaksā nodokļus strādājot, vismaz var attaisnot, tad te pat pirkstu nepakustinot nāk balta nauda. Tādu, , namsaimnieku" dēļ dzīvokļiem cenas ir debesīs un Rīgas jaunās ģimenes nemaz nevar atļauties dzīvokli ne iegādāties, ne īrēt, tāpēc mūk uz ārzemēm, kur apstākļi normālāki. Tūlīt kāds rakstīs, ka īrnieki posta mēbeles, grauž tapetes utt. Nemuldiet - tie krāmi jūsu dzīvokļos ir vērtīgi tikai jums, ka piemiņa par to, kā pirkāt par kādu no algām 2005 - jā vai 1999 -jā, un tiem ir tendence morāli novecot ļoti ātri. Tepat virtuves bildē - lētā saplākšņa virtuves iekārta a ļa 90-to beigas, sarkanā cena tirgus dienā labi ja 3 0 - 40 Ls (ja noveicas). Kūku formiņas - vispār smiekli nāk - ja jau tik vajadzīgas un lietojamas, kāpēc saimniece neglabāja savā dzīvoklī, bet pie kaut kādiem īrniekiem?

J Jānis 22.12.2013

Cūciska rīcība no īrnieces puses. Iveta pārlasiet savu komentāru, smiekli nāk lasot. It sevišķi pēdējo teikumu. Kam pieder dzīvoklis, īrniekiem vai īpašniecei? Ja īrniekiem nepatika, ka tajā ir mēbeles, trauki, kas viņiem lika īrēt? Ja trauki traucēja, ir jārunā par to. Domāju, ka tie tos traukus, segas ir piecirtuši. Iesaku pārbaudīt to!

E elina998877 22.12.2013

Jā es maksāju nodokļus un īres naudu saņēmu uz personīgā konta nevis uz rokas. Biju pretīmnākoša un nepaņēmu no īrnieces īres naudu par decembra dienām ap 50Ls, par cik viņi pārcēlās uz citu dzīvokli. Bet pretī saņēmu tukšus plauktus. Viss pazudis. Bet kambarītis, kura saturu ļāvu izmest tie stāv savās vietās. Tādi lūk mums tautieši. Šodien paziņa mums atveda piparkūku formiņas, lai varam ar bērniem izcept piparkūkas, jo mūsējās ir sazin kur. Un atbildot uz Ivetas kundzes komentāru - ja Jūs neziniet, tad nerunājiet. Par sertifikātiem skolas laikā tika nopirkta nauda, tad kurpes. Bet dzīvoklis ņemts kredītā un nomaksāts, virtuves mēbeles atstātas vecās, no iepriekšējiem saimniekiem, bet trauki jauni, pašas sarūpēti.

L Lepnā Lavīze 22.12.2013

Tad tas mazliet maina situāciju. Jo normālu izīrētāju tiešām ir maz. Tepat sūdzībās daudzi lielās, kā apstrādājuši īrniekus un viņu īpašumu par pāris (!!!) dienu nokavētu maksājumu. Kā nodokļus nemaksā un cik neaizskarami. Elīna, ja esat apzagta, jāiet uz policiju, iepriekš jāsastāda mantu saraksts ar vērtību. Bet uz priekšdienām - ja izīrē, viss, kam ir liela vērtība, ir jāizvāc.

ऋLinda 23.12.2013

Pati vien esi vainiga, ja atstaji savas mantas.Parasti neko vertigu neatstaj, jo irniekiem ir savas karotes, trauki un gultas vela.Smiekligi cikstet par sikumiem, jo naudu nopelniji smuku.Es nepiekritu Elinai.

H HeHe 24.12.2013

Maksājot īri par dzīvojamo telpu, es nemaksāju par svešu mantu uzglabāšanu. Tāds ir mans viedoklis.

Ausainītis 24.12.2013

HeHe promejot aiznes mēbeles, izlietnes, un pat klozetpodu. Par tapetēm un aizkariem nemaz nerunājot!