www.sudzibas.lv Zane Bedre Ir krāpniece kura saņem oriģinālu preci un melo kad nav saņēmusi oriģinālu preci lai atgūtu naudu atpakaļ!

Zane Bedre - Ir krāpniece kura saņem oriģinālu preci un melo kad nav saņēmusi oriģinālu preci lai atgūtu naudu atpakaļ!

Meitene rikojās neadekvāti, melo citiem par pārdevēju. Protams ko pārdevējam atlikam darīt kā viņu bloķēt sarakstē. No tas neizklausās pēc adekvāta cilvēka. Preci saņem oriģinālu, tad apmelo pārdevēju kad tā nav. Un grib naudu atpakaļ. Atvaino man neesmu vainīga kad nesi apmierināta ar kautko. Pirms pērc preci saproti kad vizuāls iskats nav tāds kā bildē. Pārdevēja nav vainīga kad kautkas nepatika.lv naudu nekad un nekur par preci naudu jāatgriež!
Prece tika nodota bez bojājumiem!

Papildināts Mārīte Andžela Krakope 16.04.2018

Latvijā nekur preci neņem atpakaļ ja klients maina domas tā ir viņu problēma. Nauda netiek atgriezta

L Lepnā Lavīze 16.04.2018

Ņem gan, palasi, kas ir ,,distances līgums", kad klientam nav iespēja iepazīties ar preci klātienē.

Dainis 17.04.2018

Secinot no jūsu rakstītā, diez vai jums pietiktu smadzeņu lai spētu pasūtīt ''oriģinālas'' drēbes visticamāk aliexpresis vien ir un tirgojot preces internetā, klientam ir tiesības pieprasīt atpakaļ savu naudu palasiet likumus. Kā arī apšaubu, ka maksājat PVN..

Z ZaneB 17.04.2018

Soma nav oriģināla. Jebkurš, kurš ir redzējis un rokā turējis oriģinālu, to sapratīs pirmajās minūtēs.
Es tieši par Jums sūdzību biju uzrakstījusi un biju cerējusi, ka somu paņemsiet atpakaļ un viss atrisināsies, bet tagad vēl mani apmelojat. Nu fantastiski.
Ja jau soma ir oriģināla - kāpēc neņemat atpakaļ? Bet tikai neatbildat uz ziņām, nobloķējat? Vai tad tā rīkojas cilvēks, kura pusē ir taisnība? Vai tiešām jākomunicē caur sūdzību portālu, jo savādāk nav iespējams?!

L Lepnā Lavīze 17.04.2018

Tāpēc ka laimīga iesmērēt, bet pēc tam kaut ūdens plūdi. Un vispār tirgot pakaļdarinājumus ir aizliegts ar likumu.

Z ZaneB 17.04.2018

Vai kādam ir pieredze, kā rīkoties šajā situācijā? Somas oriģinalitāti varētu pārbaudīt kaut vai oficiālajā veikalā, šķiet, ka Spicē bija. Kaut gan paskatoties uz somu dzīvē ekspertam nav jābūt...

Z ziedonis91 17.04.2018

Griezaties Patereteaju Aisradzibas centra vini jums palidzes.Vai uzvaniet un vini izstastit, ka jarikojas.

Konsultāciju tālrunis: 65452554

pirmdien - ceturtdien no 8.15 līdz 17.00