Zaļumnieku piestātne - cilveku cakaresana

Gribu bridinat visus Sigulas viesus kuri velas ari labi paest uzturoties Sigulda,neiesaku apmeklet iestadi ar nosaukumu Zalumnieku piestatne,pasi sodien tur bijam un parbaudijam.Viss sakas ta ka pec garas dienas pavaditas Sigulda izlemam pavakarinot kada vieteja picerija ta mes iegriezamies Zalumnieku piestatne,sakums bija patikams neskatoties uz lielo cilveku piepludumu mus apkalpoja atri,bet tad sakas nepatikamakais picas mes dabujam tikai pec min.40,kaut gan pec viesmiles teikta bija jabut pec 15 min,bet tas vel sikums kad atnesa picas un nolika uz galda vinas izskatijas ka kads jau vinas butu edis:)skibas greizas un neatbilda nekadam ielikuma normam,mikla bija tikai nedaudz biezaka par avizes lapu un uz pasas picas virsu neizsakamas izcelsmes partikas produkti,kuri izskatijas ka tur nejausi uzkritusi.Pats stradaju Italu restorana kur ir ari picas un tapec tos ielikumus zinu,protams katra vieta kaut kas atskiras ,bet ne jau tik traki,vnk negribejas prasit lai parada kalkulacijas lai redzetu cik jabut kam picas sastava jo reali tur pat puses nebija no ta kam jabut,ta ka izlemu sev garastavokli nebojat un vnk uzrakstit un bridinat citus apmeklet labak kadu citu iestadi.

N

N negantais 18.05.2014

taja iestade tas ir normali kligini to vien tik mekle lai ka apcakaretu klientu.tirs piemers ja perkas vietejais kurs biezi nak tam ir cita cena neka tam kurs iebraucejs.plus necilveciga atieksme pret darbiniekiem rudeni pa brivu savas brivienas jaiet gurki marinet zaptes varit prieks uznemuma