zaļo kafijas pupiņu ekstrats - krāpšana

Ak naivie ļautiņi….. Viss te ir viena baltiem diegiem šūta fikcija. Visas tās fotošopā uzķūnētās tievētājas, kurām dažādās lapās pat vārdi dažādi, piemēram, Kristīne Vilka izrādās ir Karolīna Havele… padomājiet paši — ja reiz tādi fascinējoši rezultāti, tad jau būtu pilni sociālie tīkli pielielīti, bet neviena no šīm personām reāli neeksistē. Tāpat kā neeksistē viedais dietologs Jānis Valters, par kuru nav nekādu ziņu ārstu reģistrā. Smieklīgākais tas, ka dažādās mājaslapās viņš pat izskatās dažādi. Kas attiecas uz piesauktajiem pētījumiem Skrantonas universitātē….ieejiet viņu mājas lapā un izlasiet paši – skandālu tur vairāk nekā pētījumu rezultātu. Arī hlorogēnskābes formula pagrābta no wikimedia common.org, pie tam kļūdaina. Vārdu sakot – visai paviršs mēģinājums izspiest jūsu naudiņu. Tad jau labāk ēdiet ceptu ūdeni, vismaz nebūs kaitīgs veselībai un maksās lētāk.

I