Zalie atvari - viesu nams

mēs svinējām kāzas Zalajos atvaros.
NEIESAKAM!!!

mēs samaksājām par īri 400ls- baseinā ūdens bija netīrs, gultasveļa drausmīgā stāvoklī-citam smirdēja pēc sviedriem, citam pēc smaržām, un kādam trāpījās slapja un netīra! No higiēnas viedokļa - tu var sadabūt tādu slimības buķeti, ka maz neliksies!

PAr ēdienu samaksājām 14.90ls no personas- izskatas , ka saņēm atliekas no iepriekšējām kāzām.
+ēdiens bija pārsālīts, mati atrasti vairākkārt un daži ēdieni ieskābuši.

Kad cēlām pretenzijas pet saimnieci-mums pateica, ka ēdienu atvedām pašas, un par saturu viņi neatbild!Esot tikai uzklājušas galdu!!! (to teica tapēc, ka vini mūs filmēja ar slēpto kameru).
Līgumu par pakalpojumu mums protams needeva, tāpč pierādīt nek nevaram!

Sūdzējāmies PVD-izrādās ka viesu namam nemaz nav licences , lai gatavotu!!

Apdomājiet kārtīgi, pirms iesaistaties ar viņiem! Saimniece Ināra iepriekš bia tik laipna un ataciga, ka likās viesu namā viss būs ideāli,bet izrādījās pavisam savādāk! :((

M mine Pārstāvja atbilde 06.11.2012

Jeļena!
Jūsu kāzas notika- 14. jūlijā 2012. gadā.
Atsaucoties uz Jūsu rakstīto sūdzību, vienkārši kauns lasīt tik zemisku rakstu. Tādus apmelojumus, ka Jūs esat atļāvušies uzrakstīt, laikam tomēr būs jāsauc pie atbildības.
Jūs pareizi rakstījāt, ( mēs Jūs nofilmējām ar slēpto kameru). Pēc nofilmētā var redzēt ar kādu mērķi Jūs braucāt četras dienas pēc kāzām uz viesu māju. Jūs vēlējāties IZSPIEST NAUDU. Ņo sākuma summa bija 200 lati, tad 300 lati un kad Jūs jau atbraucāt, tad Jūsu "APETĪTE" uzauga LĪDZ 500 latiem.
Tā kā Jums tas neizdevās, Jūs cenšaties savu panākt caur portāliem?
Jūs tikai aizmirsāt pierakstīt, kādu skādi Jūs esat paši nesuši viesu mājai pēc savām svinībām.
Nepietika ar naudas izspiešanu, kad līgavainis ar draugu vēl atļāvās uzbrukt saimniecei, lai to iebiedētu, paldies dievam, kad mums darbojās kameras, sitēji aprāvās.
Cik mēs saprotam pēc Jūsu uzvedības, kāzu viesi nesadāvināja vajadzīgo naudas summu, lai nosegtu kāzu izdevumus.
Ir tāds ticējums, kā sākat savu jauno ģimenes dzīvi dzīvot, tā arī nodzīvosiet (melos un naidā).
Tas svētību nenesīs Jūsu laulības dzīvei.