Zāģeriem.lv - Attieksme

Attieksme - e-pasta
par cik visur ir krāpnieciski brīdinājumi par internetveikaliem utt. Tad šāda attieksme nav normāla no firmas puses.
Pasūtījums bija veikts janvāra sakumā, tad ar strieiku nepiegādes līdz šai dienai. Un atbildi saņēmu šādu:
labdien, cienītais, jums laikam viss ar veselibu nav kārtībā. :) :) gādās... Vai nu ar datoru ir problēmās:)
majas lapa strādā ka vienmēr, cilvēki pasuta katru dienu un nekādu problēmu nav,
zāģeriem (zageriem.lv)
ielieciet savu numuru Latvijas pasta izsekošanās lapa un redzēsiet ka tikai 17 februāri sūtījums ir izsutits no lielbritanijas, tas viss ir bijuso streiku del. Gan jau driz bus pie jums. Nevajag pirkt no arvalstim ja nevarat gaidit, perciet sava vieteja veikala. Visu jums labu.
Sūtījumu sekošana (pasts.lv)
ko nu... Atbildēju
labdien edīte grīnberga - cienītā!
Paldies, ka apvaicājāties par manu veselību, tas tiešām ir cieņas vērts! Jā, par mājas lapu atvainojos. Strāda, bija problēma arī man!, bet jūsu Veselības problēmu es nepieminēju - ar to mēs arī atšķiramies.
Milzīgs paldies par sniegto informāciju un palīdzību.
Gaidīšu.
A t t i e k s m e!

C

N Norris 23.02.2023

ceru ka pats vismaz saproti ko esi uzrakstijis :D