www.sudzibas.lv zābaki nekvalitatīvi apavi

zābaki - nekvalitatīvi apavi

Mēnesi atpakaļ nopirku meitai zābakus Ogrē, t/c Dauga veikalā Hot.Pēc mēneša zābakiem papēžos izplīsa reāli caurumi un viens papēdis galīgi nodila līdz caurumam, zole visapkārt zābakam sāka plīst un odere iekšā galīgi izplīsa.Aiznesu uz veikalu, uzrakstīju pretnziju atdevu zābakus un gribēju atpakaļ savus 25 ls.Protams, ka veikala vadītāja uzrakstīja atbildi tik nejēdzīgu, ka gribas smieties-Apavi tika intensīvi nēsāti(kas man apavi jālie k skapī un jānēsā tikaisvētku dienās).Papēžu piesitņi(tur nemaz nav piesitņu, tur visa zole kopā ar papēdi ir vienā gabalā)ir nonēsāti līdz caurumiem, caur kuriem tiek mitrums(tāpēc jau arī nesu un sūdzējos).Apavi netika līdz galam izžāvēti, līdz ar to ir parādījusies sapuvuma smaka(kā var izžāvēt, ja atkal jāvelk kājās otrā ŗītā).Nēsāšanas laikā papēžu piesitņiem(kādi pesitņi??)nav taisīta profilakse, tā dēļ papēdis ir nodilid 3-4mm(nu jā, jauniem apaviem ik pēc 2nedēļām jaliek klāt jauni papēži, ha, ha) un secinājums-APAVI NONĒŠĀTI PAR 60%.

Nu skaisti vai ne???Protams vērsīšos ar prasību patērētāju biedrībā lai risina šo jautājumu, jo es neesmu vienīgā, kas tā ir iepirkusies ''sajā veikalā.

T TT 09.12.2011

Piesitņi ir domāti pasitņi, kas pašam klientam jālabo (bet te laikam tādu nemaz nav), vienus apavus nedrīkst nēsāt ilgāk par 2-3 dienām, jā, jābūt maiņas apaviem, arī ziemas, bet nu labi, ja normāls veikals, tad uz to neskatās. (Vai bija ielikta vai iedota līdzi lapa par apavu lietošanu un kopšanu? Ja nē, tad tas ir pārkāpums no veikala puses un uz iepriekšējo manis teikto vairs nav būtiski). Līdz pus gadam var pieprasīt tadu pašu vai līdzvērtīgā cenā apavus vai naudu. Tikai pēc pus gada lietošanas, ne 2 mēnešu laikā var runāt par nolietojamību!

A anonimus 09.12.2011

Varbūt meita vienkārši ir par smagu, tāpēc kājas normāli pacelt nevar un ir pati "norīvējusi" to zoli? Tas viss arī smaku varētu izskaidrot!

K Kukū 09.12.2011

Anonimus nav ko pateikt stāvi klusu, nu salasījušies te mērgļu bars

A anonimus 10.12.2011

Ja man nebūtu ko teikt, es arī nebūtu neko teicis, bet redz ka tomēr pateicu, tātad bija ko teikt!

M Marta 10.12.2011

taja veikala labak apavus nepirkt, pati esmu pirkusi vasaras kurpes kuras atlimejas un saluza platforma, un protams man iemeta 2ls un lai eju labot pati..

T Točno 10.12.2011

Točno, tie bija miroņiem domātie apavi!

O ogrēniete 24.04.2012

Šajā veikalā tiešām ir NEKVALITATĪVI APAVI. Esmu tur pirkusi jau piecus apavu pārus. Pirmie bija ziemas zābaki pa 28 Ls kuri neizvilka pat piecas nedēļas, otrās bija kurpes pavasarim uz platformas, tā platforma palika mīksta pēc pāris nedēļām, nevarēja pat paiet, uz katru soli viņa tā kā iespiedās. Tad nopirku sandales vasarai, zole robiem izkrita ārā, lences notrūka, pērlītes nobira jau otrajā dienā, izstiepās lences. Pēc tam tur nopirku laiviņas, pēc ne ilgas nēsāšanas mājas atnācu gandrīz bez zoles. Arī visa robiem izkrita. Un pēdējās nopirku platformas kurpītes, 2 nedēļas pagāja, un izmetu ārā, pirmais noplīsa papēdītis, tad zole sāka dalīties nost, un pēc tam pārlūza platforma, abām kājām. NU VISSS..NEKAD SAVĀ MŪŽĀ TUR NEKO VAIRS NEPIRKŠU, TIK NEKVALITATĪVI APAVI, SŪDI PĒDĒJIE. MĪĻIE CILVĒKI, NEPĒRKAT TUR APAVUS, VELTI IZMESTA NAUDA!!! ZOLES IR TAISĪTAS NO LĒTĀKĀS, SLIKTĀKĀS GUMIJAS KAS VISPĀR IR. DRAUSMĪGI!!!