www.sudzibas.lv z/s Zemzari Kredīta apstiprināšanas kavēšanās

z/s Zemzari - Kredīta apstiprināšanas kavēšanās

SEB bankas Talsu filiāles klientu darījumu vadītāja Ieva Veide- Mellenberga 5 mēnešus izskata pārkreditācijas iespējas no Krājbankas, kurā bija apstiprināts ES projekts un tika piesaistīts LAF atbalsts un LAD kredītu fondi. Kā banku darbinieks var tik ilgi strādāt? No sākuma aizbildinoties ar to, ka nav laiks, tad ar atvaļinājumu, nepietiekošiem dokumentiem, bet visbeidzot ar to, ka Banku reģistrā z/s Zemzari parādoties kā līzinga atmaksas kavētāji 2005. un2009. gadā . Līzinga kompānijas oficiāli atsūtītajā vēstulē ir rakstīts , ka viņi nav snieguši par kavējumiem. Tad šī klientu darījumu vadītāja liek mums pašiem noskaidrot , kas tie par kavējumiem Banku reģistrā. Tagad ir jābrauc uz Rīgu vai Liepāju , lai tiktu pie kādas skaidrības , bet tā paiet laiks , mums celtniecība ir apstājusies, celtnieki nervozē. Un kāpēc šī darbiniece jau februāra sākumā nevarēja paskatīties šo Banku sarakstu un pateikt par kavējumiem, kādēļ nevarētu piešķirt pārkreditāciju. ? ? ? Kādēļ jāpaiet 4 mēnešiem un tikai tad pasaka? Vai tādi nekompetenti un par citiem ņirgājošies cilvēki var strādāt bankā? Varbūt viņai atnākt uz saimniecību paslaukt govis un izbaudīt ko nozīmē strādāt un ko nozīmē vadīt saimniecību un audzināt piecus bērnus. !

Z