www.sudzibas.lv Z/S "Stanģi" Slikts īpašnieks

Z/S "Stanģi" - Slikts īpašnieks

Šo zemnieku saimniecību vada Ainārs Dāboliņš, cilvēks ar zemu IQ, viņš ir tikai gudrs, pārējie visi muļķi. Šis cilvēks, Ainārs Dāboliņš regulāri paceļ balsi, lieto necenzētus vārdus, lamājas. Ja kas neapmierina noslēgtā līgumā, tad to lauž un pāriet pie cita piegādātāja. Vārdu sakot zemisks cilvēks.

A Ainārs Dāboliņš 07.06.2018

Aivar varbūt labāk izvērtē saviIQ līmeni.Arī ar muti braucot ir jāievēro ceļazīmes.Ja tu biji pelnijis tādu attieksmi tad tu tādu arī saņēmi.Katram no manis pēc nopelniem.Kompānijas kuras necenšas mani piekrāpt ar mani sadarbojas jau gadiem ilgi un nav mums domstarpību,bet ja tavi nolūki ir negodīgi tad nu neredzu iemeslu būt pret tevi pieklājīgam.Ieteiktu gan tev šo savu sūdzību izdzēst jo lai izteiktu tādus apvainojumus ir cilvēks jāpazīst.Vai arī rēķinies ar sekām